2726
عنوان

مادرم فوت شد😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1342 بازدید | 34 پست

خدا رحمتشون کنه. 

به نیتشون سوره الرحمن میخونم، دوست داشتی اسمشون بگو. 

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا رحمتشون کنه.  به نیتشون سوره الرحمن میخونم، دوست داشتی اسمشون بگو.

اسمش فاطمه پدرش عباس   فدات شم 

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
اسمش فاطمه پدرش عباس   فدات شم

خواهش میکنم،

امشب شب اول قبرشونه؟ 

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2728
فردا خاکش میکنن

من دیشب نماز شب اول فبر خوندم واسشون، فک کردم دیروز دفن شدند 

امشب هم ان شاالله میخونم

آن شاالله روحشون غرق رحمت الهی بشه و خداوند بهتون آرامش بده 

اجازه دارم تاپیک بزنم، تا هر کی میتونه امشب به نیت مادرتون نماز شب اول قبر بخونه؟ خیلی ثواب داره 

کدبانوچه

ببین من ۲۳ سالمه یه بچه دارم وضع مالیم خوب نیست شیرخشک و اجاره خونه و .....

میتونم خواهش کنم به هر کی که میشناسی بگی من ختم قرآن ختم انعام ختم صلوات و نماز و روزه قضا میخونم با نصف قیمت

♥️♥️♥️نائب میشم ،نماز روزه برای اموات ،ختم قرآن،سوره،اذکار انجام میدم با هدیه ی پیشنهادیه خودتون♥️♥️♥️♥️مدرک روخوانی روانخوانی ترجمه و تفسیر قرآن از موسسه بشارت و کلاس احکامم رفتم 
من دیشب نماز شب اول فبر خوندم واسشون، فک کردم دیروز دفن شدند  امشب هم ان شاالله میخونم آن شاا ...

کدبانوچه

ببین من ۲۳ سالمه یه بچه دارم وضع مالیم خوب نیست شیرخشک و اجاره خونه و .....

میتونم خواهش کنم به هر کی که میشناسی بگی من ختم قرآن ختم انعام ختم صلوات و نماز و روزه قضا میخونم با نصف قیمت

♥️♥️♥️نائب میشم ،نماز روزه برای اموات ،ختم قرآن،سوره،اذکار انجام میدم با هدیه ی پیشنهادیه خودتون♥️♥️♥️♥️مدرک روخوانی روانخوانی ترجمه و تفسیر قرآن از موسسه بشارت و کلاس احکامم رفتم 
کدبانوچه ببین من ۲۳ سالمه یه بچه دارم وضع مالیم خوب نیست شیرخشک و اجاره خونه و ..... میتونم خواهش ...

ان شاالله که خداوند از خزانه رحمتشون بهتون مال و ثروت ببخشه. 

من دیشب نماز شب اول فبر خوندم واسشون، فک کردم دیروز دفن شدند  امشب هم ان شاالله میخونم آن شاا ...

فدات شم  امشب شب اول قبرشه تاپیک بزن 😣

کدبانوچه ببین من ۲۳ سالمه یه بچه دارم وضع مالیم خوب نیست شیرخشک و اجاره خونه و ..... میتونم خواهش ...

گلم قرآن چقدر ختم میکنی برای اموات 

دوست عزیز اگر دوست داری بیا برای شادی روحشون یه جز بردار

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5202671/15نفر-که-عزیزشون-رواز-دست-دادنبیان?postId=159186727

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم

تسلیت میگم عزیزم..خدا رحمتشون کنه..روحش شاد..

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
تسلیت میگم عزیزم..خدا رحمتشون کنه..روحش شاد..

ممنونم عزیزم  خدا رفتگانتون بیامرزه 😢

ممنونم عزیزم  خدا رفتگانتون بیامرزه 😢

ممنونم گلم..از خدا برات طلب صبر و ارامش قلبی رو خواستارم..الهی که ازین به بعد فقط شاهد اتفاقهای خوب تو زندگیت باشی عزیزم.

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2706