1874
1924
عنوان

مامانهایی که بچه مدرسه ای دارن؟

254 بازدید | 7 پست

سلام بچه هاتون وضعیت درسیشون چطوره؟

تکالیفشون راحت انجام میدن؟

اللهم احفظ قائدنا و سیدنا و مولانا و مرجعنا امام خامنه ای/// بانو جان!وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و  بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن /// دو غم به دلت ماند حضرت مادر؛ کفن برای حسین و حرم برای حسن

پسر من درسش خیلی  خوبه ولی از ترس من 

تکالیفم من باید بالا سرش باشم

اللهم احفظ قائدنا و سیدنا و مولانا و مرجعنا امام خامنه ای/// بانو جان!وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و  بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن /// دو غم به دلت ماند حضرت مادر؛ کفن برای حسین و حرم برای حسن

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

دخترم عالی پسرم نه باید گلو مو خشک کنم 

خدایا خوش بحالت که خدایی،،،هم قدرت داری هم ثروت بدون اینکه غصه داشته باشی،،من برعکس تو هم ضعیفم هم فقیرم هم مملو از غصه ،،،خدایا خوش بحالتتتتت
1922

هوووف منم الان تاپیک زدم. پسرم هفتمه نمونه هست باید هی بگم بخون بخون تا بخونه تازه اکه نپرسم که هیچی بلد نیست وقتی میپرسم مجبوره بخونه خسته شدم.

تازه پسرم روز در میون میره مدرسه

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
هوووف منم الان تاپیک زدم. پسرم هفتمه نمونه هست باید هی بگم بخون بخون تا بخونه تازه اکه نپرسم که هیچی ...

من براش قانون گذاشتم و خیلی هم عین و سخت اجرا میکنم 

حتی متاسفانه تنبیه هم میکنم لازم باشه