2726
عنوان

مامانم با حرفاش دلمو شکست ....😭😭

452 بازدید | 6 پست

من حساسم واقعا هم حساسم ... حرفایی بهم زد که فکرشم نمیکردم ... میدونمم بعد چند روز دوباره انگار نه انگار .. ولی... میگن تو عصبانیت چیزایی میگی که واقعا منظورت نیس ولی بنظرم آدما اتفاقا تو اوتجور مواقع چیزی که ته دلشونه رو میگن و خود حس واقعیشونه ... جدیدا آدما خیلی دلمو میشکونن پدرو مادرم ولی خیلییی درد داره .... چیکار کنم برام مهم نباشه ... 😭😭😭😭 خیلیی دلشکسته و ناراحتم...

آخی عزیزم 🥺🥺🥺

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

البته بگم از بعد اینکه تو کنکوری که قرار بود خیر سرم دو رقمی بشم به دلایل زیادی شکست خوردم و پشت کنکوری شدم حساستر از همیشه شدم .. یعنی عیب از منه؟وقتی مامان  آدم بهت بگه خیلی بد تربیتت کردم درحالیکه من بدبخت کاری نکردم وقتی بگه آخر دقم میدی😭😭😭 دلم خیلیی میشکنه ولی هیچ وقت از دلم درنمیارن میگن تو کینه ایی و الکی بزرگ میکنی و یه ذره به احساستم اهمیت نمیدن ...