2726
عنوان

خانوما خواش میکنم بیاین

94 بازدید | 16 پست

سلام خانوما من امروز متوجه شدم پسر ده ماه و نیمم وقتی می ایسته پای چپش از مچ به سمت بیرونِ😢وای استرس گرفتم..کسی بوده بچش اینجوری باشه؟

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره من فک میکردم پاهاش کوتاه وبلنده😂😂

الان تو عکس به نظر شما کج نیست پاهاش؟

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2728
نه بابا چیزی نیس حالا اگه خیلی نگرانی ببر دکتر

مرسی عزیزم

ینی الان پاشو راست نمیتونه بذاره؟

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
یعنی چی عزیزم من که تو عکس ایرادی نمیبینم🤔

یه پاش از مچ انگار به سمت بیرون😢

ینی الان پاشو راست نمیتونه بذاره؟

نمیدونم انگار همش یکم به سمت بیرونِ پای چپش فقط

نمیدونم انگار همش یکم به سمت بیرونِ پای چپش فقط

ان شاءالله ک چیز نگران کننده ای نیست ب ی دکتر حالا نشون بده

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
یه پاش از مچ انگار به سمت بیرون😢

نه عزیزم اینطوری نیست تازه راه افتاده احتمالا برا اینکه تعادلشو حفظ کنه و ترس از افتادن داره اینجوری میزاره پاشو اگرم بر برفرض یه همچین چیزی باشه اصلا نگران نباش یه کفشای مخصوصی میدن دکترا خوب میشن دختر خاله من یه پاشو میزاشت سمت تو رفت دکتر کفش مخصوص داد الان ده سالشه خوبه خوب شده پاش 

ان شاءالله ک چیز نگران کننده ای نیست ب ی دکتر حالا نشون بده

مرسی عزیزم حتما💖

2706