2703
2553
عنوان

شما چطور خونه و محل کارتون رو ضدعفونی می‌کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6370 بازدید | 108 پست
سلام. ما واسه محل کارمون از الکل و ضد عفونی کننده های شرکتی استفاده میکنیم. قبلا خیلی گرونتر میخریدی ...

من که میگیرم اسپری دار رو 25 تا 30 تومن!!!

یه مدل دیگه هم گرفته بودم ژله ای اسمش یادم نیست اون ارزونتر بود ولی خیلی کم بود، بوی تند الکل میده از دستمم نمیره دیگه آخر حالم بد میشه میرم دستمو میشورم

به زور تحملش میکنم!  

این که بوش خوبه مارکش چیه؟ از کجا میخرین؟ ژله ای هم داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
سلام به همه دوستان  من تازه عضو شدم ببخشید اگه حرفه ای نیستم چون هنوز با محیط نی نی سایت به خو ...

Axis بگیر 

بثی خوبی هم داره

ایرانیه

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
2714
من که میگیرم اسپری دار رو 25 تا 30 تومن!!! یه مدل دیگه هم گرفته بودم ژله ای اسمش یادم نیست اون ارزو ...

مارکش ایرپل ه از سایت https://kiwiplast.com خریدم. قبلا ژله ای میگرفتم اما الان ناموجود شده. فقط اسپری و قطره ای.

چ تبليغ ريزي 😁

خیلی هم ریز نبودها😅

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾 

جرمی ساید خیلی بهتره ۳۰_۷۰ با آب مخلوط میشه

ضدعفونی کننده خوراکیه مشکلی برای برامون هم ایجاد نمی کنه

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾 

برند هوم پلاس مایع ظرفشوییش افتضاحه یعنی ماه پیش خریدم حالم ازش بد شد از بس بوش رو همه چیز میمونه رو ظزف رو دست...

میخوای غذای نونی بخوری دستت و قبل غذا میشوری و میای ک بخوری انقدر بوش میاد ک انگار داری اونو میخوری

2706