2410
2553
عنوان

شما چطور خونه و محل کارتون رو ضدعفونی می‌کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6371 بازدید | 108 پست
اتفاقا رفتم سریع عکسشو از نت پیدا کردم فرستادم برای همسر جان گفتم تا نخریدی نییییییییااااااا  ...

سلام وقتتون بخیر
امیدواریم که محصولات هوم پلاس رضایتتون رو جلب کنه و برای کاهش دغدغه و استرس ناشی از کرونا کمک حالتون باشه.
لطفا بعد از استفاده از محصول، نظراتون رو باهامون در میون بذارید.

من از پاک کننده چندمنظوره این مارک استفاده کردم خیلی خوبه، اگر این ضدعفونی هم می کنه که دیگه کارم خی ...

سلام وقتتون بخیر

شما می تونید چند منظوره ضدعفونی کننده هوم پلاس رو از فروشگاه های افق کوروش، سورنا، اکتا، رفاه،سوپر مارکت ها و اکالا تهیه کنید.

لینک خرید محصول از سایت هوم پلاس:
 https://homeplus.ir/product/پاک-کننده-چند-منظوره-ضدعفونی-کننده/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سلام به همه دوستان 

من تازه عضو شدم ببخشید اگه حرفه ای نیستم چون هنوز با محیط نی نی سایت به خوبی آشنا نشدم   

من تو دوران کرونا وسواس شدید گرفتم و هر جا میرم و هر کاری میکنم سریع ژل ضدعفونی میزنم و سریع تمومشون میکنم

من برند دتول که خارجی هم هست استفاده میکردم خیلی راضی بودم الان چند تا برند دیگه گرفتم اصلا راضی نیستم نمیدونم چیکار کنم کسی میتونه کمکم کنه ؟

(برند دتول از جایی که میگرفتم الان نداره و شدیدا هم قیمتش بالا رفته و ارزش خرید نداره با این قیمت ها)

یعنی چی که ویروس نمی‌تونه روش بشینه؟ مگه می‌شه؟!!! چه منبع علمی دارید برای این حرفتون؟

ببخشیدا ولی هروقت دردسری برای مردم پیش میاد، یه عده از این نگرانی ها سواستفاده می کنن. آدم نمی‌تونه تا منبع معتبر علمی ندیده باور کنه.

سلام به همه دوستان  من تازه عضو شدم ببخشید اگه حرفه ای نیستم چون هنوز با محیط نی نی سایت به خو ...

چه ملاکی دارید که می‌گید از یه برند راضی هستید از یکی دیگه نه؟ به نظرم فقط سراغ مطالب علمی معتبر برید و اخبار ضد و نقیض رو ول کنید.

2714

سلام. ما واسه محل کارمون از الکل و ضد عفونی کننده های شرکتی استفاده میکنیم. قبلا خیلی گرونتر میخریدیم اما یکی از دوستان یه شرکتی رو بهمون معرفی کرد که الان با قیمت خیلی کمتر الکل و ضد عفونی کننده میخریم.

الکل رو 8 تومن و محلول اسپری دار  رو 12 تومن میخریم که بوشم خیلی خوبه که هیچ محلولی رو من ندیدم انقد بوش خوب باشه. بوی گل یاس میده.

من از پاک کننده های طبیعی استفاده میکنم مثل جوش شیرین و سرکه انگور و نمک و گلاب و اینا ...

قبولت دارم  

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  
2706