2737
2734

ضدعفونی کردن خونه و محل کار برای پیشگیری از مبتلا شدن به ویروس کرونا یکی از دغدغه‌های اصلی هممون شده. مدام باید همه ی وسایلمون رو ضدعفونی کنیم. متاسفانه استفاده دائم از الکل به عنوان ضدعفونی کننده، عوارض زیادی برای سلامتی، مثل آلرژی‌های پوستی و تنفسی داره. پس یا باید بیخیال کرونا شیم یا از محصولی استفاده کنیم که اثرگذاری طولانی‌تری داشته باشه که تعداد دفعات استفاده از ضدعفونی کننده الکلی رو کم کنه.

برند هوم پلاس، یک چندمنظوره ضدعفونی کننده تولید کرده که کافیه فقط روزی ۱ بار روی وسایل و جاهای مختلف خونه یا محل کار، اون رو اسپری کنید تا ضدعفونی بشن و دیگه تا 24 ساعت ویروس و باکتری نمیتونه اونجا بشینه.

کسی از این محصول استفاده کرده؟ نظرتون در موردش چی بوده؟

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

چ تبليغ ريزي 😁

بچه ندارم هر چي مينوشتم سايت تاييد نميكرد تا اينكه نشستم فكر كردم من اگه بچه داشتم اسمشو چي ميذاشتم ؟ و نوشتم ( مامان مهفام هستم ) و بالاخره اسمم تاييد شد . و شد آنچه شد  ، تقصير من چيه اسم خوبا رو شما برداشتين نامردا  . تيكر تبديل شدن به فردِ دلخواهم !  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من از چندمنظوره عادیش استفاده کردم خیلی خوب تمیز میکرد. اینکه این هم چندمنظوره اس هم ضدعفونی کننده خ ...

سلام وقتتون بخیر
خیلی خوشحالیم که تونستیم رضایتتون رو جلب کنیم.
شما می تونید چند منظوره ضدعفونی کننده هوم پلاس رو  از فروشگاه های افق کوروش، سورنا، اکتا، رفاه سوپر ماورکت ها و اکالا تهیه کنید.

لینک خرید محصول از سایت هوم پلاس:
 https://homeplus.ir/product/پاک-کننده-چند-منظوره-ضدعفونی-کننده/

من هم از الکل استفاده می کنم که میریزم تو اسپری های خالی شده شیشه شور برای سرویس های بهداشتی و هم رقیق شده آب و سفید کننده (وایتکس خودمون) برای سطوح و هم ضد عفونی کننده دست دارم که از داروخونه می خرم هم تو سرویس ها هم تو آشپزخونه هم دم درب ورودی که مرتب ازشون استفاده می کنیم.

مادر شوهر من خیلی خیلی خانم سخت گیری هستن تو نظافت، خوشبختانه یا بدبختانه ایشون فقط منزل ما راحت هستن و نظافتش و قبول دارن

خوب سخته این روزهام میگذره اما خیلی وقت از ادم میگیره هر ساعت دارم انجام میدم به خاطر بچم و خوب خودم و همسرم و مادر شوهر جان جانان البته :)

البته برای نظافت پش درب منزل یعنی مشاعات و پاگردمون هم اب و سفید کننده یا اسپری چند منظوره در روز چندین بار اسپری میکنم اما دیگه دستمال نمی کنم فقط اسپری ایشالا که بره ویروس شرش کم بشه آمین 

2738
من هم از الکل استفاده می کنم که میریزم تو اسپری های خالی شده شیشه شور برای سرویس های بهداشتی و هم رق ...

وای خیلی سخته که اینجوری. خوبیه این محصول هوم پلاس اینه که میگه 1 بار در روز استفاده کنیم کافیه

من از برند هوم پلاس استفاده کردم اما اینو ندیدم کجا میفروشه؟

سلام وقتتون بخیر

شما می تونید چند منظوره ضدعفونی کننده هوم پلاس رو از فروشگاه های افق کوروش، سورنا، اکتا، رفاه سوپر مارکت ها و اکالا تهیه کنید.

لینک خرید محصول از سایت هوم پلاس:
 https://homeplus.ir/product/پاک-کننده-چند-منظوره-ضدعفونی-کننده/

وای خیلی سخته که اینجوری. خوبیه این محصول هوم پلاس اینه که میگه 1 بار در روز استفاده کنیم کافیه

اتفاقا رفتم سریع عکسشو از نت پیدا کردم فرستادم برای همسر جان گفتم تا نخریدی نییییییییااااااا 

امتحان کنم ببینم چیه میام میگم اگه واقعیت باشده همچین چیزی تولید شده باشه معرکس من تازگی مایع ظرفشوییشو دیدم از این برند تبلیغ می کنه باید برم سراغش ببینم چی به چیه 

اتفاقا رفتم سریع عکسشو از نت پیدا کردم فرستادم برای همسر جان گفتم تا نخریدی نییییییییااااااا  ...

چه همسر حرف گوش کنی داری خوش به حالت :)) منم میخوام آنلاین از اکالا بخرم ببینم چجوریه. ایشالا که پولمو دور نریختم

چه همسر حرف گوش کنی داری خوش به حالت :)) منم میخوام آنلاین از اکالا بخرم ببینم چجوریه. ایشالا که پول ...

اوکالا که گفتین دیدم تو نت اما هنوز عضوش نیستم یه سر میزنم منم 

اره همسر جان پایست برای نظافت حسابی ترسیده از روز اول مراعات میکنه 

من از پاک کننده چندمنظوره این مارک استفاده کردم خیلی خوبه، اگر این ضدعفونی هم می کنه که دیگه کارم خیلی راحت میشه، با یه بچه کوچیک خیلی سخته مدام همه جا باید تمیز و ضد عفونی باشه. کسی میدونه از کجا میشه خریدش؟ دیجی کالا زده به زودی.

2706