2410
2553
عنوان

میاید بهش کادو تولد بدین؟

469 بازدید | 8 پست

بابام چندوقته بیمارستان بستریه بخاطر کرونا حال روحی خوبی نداره ناامیده خیلی لاغر وضعیف شده 

امروز تولدشه هرکی تونست یه حمد شفا براش بخونه ممنون میشم ازتون 

انشالله همیشه سلامت باشید 

خوب میشه ان شاءالله  پدرمادر منم بسترین

ریه هاش چقدر درگیره  بیماری زمینه ای چی

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
خوب میشه ان شاءالله  پدرمادر منم بسترین ریه هاش چقدر درگیره  بیماری زمینه ای چی

ریه هاش خیلی درگیره هیچ بیماری زمینه ایی نداشت الان نزدیک یکماهه بستریه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ریه هاش خیلی درگیره هیچ بیماری زمینه ایی نداشت الان نزدیک یکماهه بستریه

ما هر کدوم 25 درصد درگیره 

یکی از اقواممون 80 درصد درگیر بود مرخص شد اون روز

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2720
ما هر کدوم 25 درصد درگیره  یکی از اقواممون 80 درصد درگیر بود مرخص شد اون روز

کلا ناامید شده انگار تحمل نداره 

بیماریه سختیه صبر ونداشتن استرس خیلی کمک میکنه به بهبودشون

انشالله عزیزای شماهم بسلامت مرخص بشن

کلا ناامید شده انگار تحمل نداره  بیماریه سختیه صبر ونداشتن استرس خیلی کمک میکنه به بهبودشون ا ...

اره واقعا خیلی سخته من این چن روز انقدر فشار کشیدم😩

ممنون عزیزم همچنین پدر شما

2714