2737
2734
پس مرسی هم می گیرم ببینم چه طوریه. خیلی ممنونم.

خواهش میکنم عزیزم،بگرد دنبال مرسی طرح جدید

ببوس کوچولوت رو  

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان 1سال و دوماهه هست. قدش85بود چندوقت پیش وزنش10کیلو. اما 5میبندم. 4+تنگه براش

دوقلوهای من هم یکی ده کیلو و سیصد هست یکی 12کیلو و سایز پنج راحت تر هستند. یک سال و نیمه هستند.

دوقلوهای من هم یکی ده کیلو و سیصد هست یکی 12کیلو و سایز پنج راحت تر هستند. یک سال و نیمه هستند.

من گفتم دوستانی که دارن ذخیره میکن. این سایزها کاربردی تره بیشتر مصرف میشه. مثلا سایز 2،3خیلی زود کوچیک میشه. باز4+چندماه میشه مصرف کرد.  

2731
2738
من گفتم دوستانی که دارن ذخیره میکن. این سایزها کاربردی تره بیشتر مصرف میشه. مثلا سایز 2،3خیلی زود کو ...

من‌با خودم میگم بچه ۳کیلو دنیا بیاد ماهی یک کیلو..‌۳۸تا دوهفته‌‌‌

اینجوری میخرم.

یکدونه newbornگرفتم

دوتا ۲

۵تا ۳

۱عدد۴

همین ۹تا خداد تومن شده تا الان😶

نمیتونم ریسک‌کنم مارک دیگه ای بگیرم میترسم حساسیت داشته باشه..‌پرفیوم کم از مولفیکس نمیاره‌ خیالم راحته

[QUOTE=157973026]من‌با خودم میگم بچه ۳کیلو دنیا بیاد ماهی یک کیلو..‌۳۸تا دوهفته‌‌‌ اینجوری میخرم. یکدونه newbornگرف ...[/QUOTEkمعمولا تا3، 4ماهگی رشدشون سریع تر تاماهی1200، 1300میاد. بعد کمترکمتر. بعد 1سال به زور300گرم😊😁.  بله میدونم چقدر شده.  من خودم بچه ام15ماهشه سایز5چندتا بسته خریدم دیدم گران شد.  اما خب میدونم سایزش حالا حالا استفاده میکنه خیالت راحت. 

من‌با خودم میگم بچه ۳کیلو دنیا بیاد ماهی یک کیلو..‌۳۸تا دوهفته‌‌‌ اینجوری میخرم. یکدونه newbornگرف ...

سایز 4 و پنج بیشتر از همه مصرف میشه. دو و سه زود کوچک میشه. بیشتر نخرید شاید باز هم بخواهید ولی ریسک نکنید. بیشتر 4 و پنج بخرید

سایز 4 و پنج بیشتر از همه مصرف میشه. دو و سه زود کوچک میشه. بیشتر نخرید شاید باز هم بخواهید ولی ریسک ...

دختر اولم اصلا سایز ۵ براش نخریدم

اخرین پوشکی که گرفتم ۴...هنوز نصفشو دارم😁

شما خونه و ماشین دارین؟ 

وضع مالیتون خوبه

شوهرتون وقتی فهمید سومی را حامله این چی گفت؟ 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
شما خونه و ماشین دارین؟  وضع مالیتون خوبه شوهرتون وقتی فهمید سومی را حامله این چی گفت؟

شاید اولش دوتامون گفتیم پیش آمده ولی الان به اندازه یک دنیا خوشحالم که خدا پسرکوچکم رو بهم داده. خدا را شکر وضعمون بد نیست.