1874
2079
عنوان

تولدت مبااااارک🎊🎉🎊🌹

285 بازدید | 37 پست

تو ی تاپیک این پستت رو دیدم واقعا روم تاثیر گذاشت 

بخاطر همین خواستم اولین نفری باشم ک بهت تبریک میگم

نفسم ب نفست بنده اهورای مامان❤خدایا خودت کمکم کن زندگیمو بتونم بسازم🤲🏻

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064

@۱۳۹۴۰۰۰

تولدت مبارک امیدوارم سال خیلی خوبی رو پر از سلامتی عشق و پول پیش رو داشته باشی🎊🎉

نفسم ب نفست بنده اهورای مامان❤خدایا خودت کمکم کن زندگیمو بتونم بسازم🤲🏻

تگش کن

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....

تگش کن بیاد! مگ اتفاقی پستتو میبینه🤔

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 
2032

۱۲مهریا

تولدتونو تبریک میگم🎉🎉

سالم و شاد باشید🌺😀😊

به مو میرسه ولی پاره نمیشه. آزادی بیان با هتاکی تفاوت دارد.ماه من تو شبای تار، چشماتو روی هم بذار، خورشیدو بخاطر بیار...💛🌱

@1394000    

تولدت مبارکا باشه عزیز دل☺🌸

ان شاءالله هزار ساله بشی و همیشه لبت خندون و زندگیت بر وفق مرادت باشه مهرماهیِ دوست داشتنی🙂🎈

﷽خاص ترین مدلِ خودت باش😌🌸          مَن عَوَض شُدَم وَلی تو حُسِــــین «؏»بچگیمی💚
2104
@۱۳۹۴۰۰۰ تولدت مبارک امیدوارم سال خیلی خوبی رو پر از سلامتی عشق و پول پیش رو داشته باشی🎊🎉

🥰🥰🥰🥰🥰😘😘😘😘😘خییییییلی ممنون از لطفتون عزیزم واقعا شرمنده کردیدبرای تاپیکتون اولین نفر بودید که برای من تاپیک زدید🥺🥺🥺🥺🥺

کسی که خیانت می بینه مثل کسی هست که دستش قطع شده با اینکه میبخشه ولی دیگه نمیتونه مثل قبل تو آغوش بگیره 😔درسته که سنتی با هم ازدواج کردیم ولی من خیلی دوست داشتم از جون خودم هم بیشتر ولی تو با مرور زمان با کارات با اعتیادت وبعدش با خیانت تلفنی  منو نابود کردی من هیچی برای تو کم نزاشتم هیچی هیچی☹به مرور دیگه از قلبم رفتی که رفتی که رفتی الان هم فقط به خاطر بچه‌ها دارم زندگی می‌کنم نه محبتی داری نه اخلاق خوبی این حرفها و خیلی حرفهای دیگه رو میخوام بهت بگم ولی دیگه دوست ندارم که بخوام این زندگی رو ترمیم کنم خیلی خسته ام خسته🥺
2051