1920
1924

بیاید تعریف کنید دلمون وا شه

چجوری با چی رفتید؟هواپیما ماشین یا چی؟

من خودم دوست دارم برم کاشان🖐🏻😁

ما رفتیم پارک قاعم تهران ۷ساعت کشتیم اومدیم😑

خدایا مواظب پسرم و دختر کوچولوم باش 😍           اگه با پستای من حال میکنید شماره حساب میدم پول واریز کنید.اینجا مام کلی خرج داریم دلقکتون که نیستیم! 😐😁

در تهران از بازار آنلاین به روز رسان مواد غذایی بخرید         

1922

ما رفتیم کرج  خونه ای ک شوهرم خریده بود  و مجردی چند سال توش زندگی کرده بود    تعریفشو زیاد میکرد رفتیم

چیه امضای خودمه دوس دارم                                    وا                                  فضول کی بودی تو                                                         دنبال چی هستی توی امضا من؟!                                                                            گشتم نبود                       نگرد نیست                    الله اکبر                    هی دوست من  مشکلی داری؟                                        امضای خودمه باز😄😄فضول خان

من دوس دارم برم فنلاند آرزوم گنده اس نه 😅

در کوچه ام،در یک کوچه خلوت وبی کس راه میروم.بدون نگاه به پشت سر،درنقطه ای که راهم را تاریکی فرامیگیرد،گویی رویایی میبینم که درانتظارماست.آسمان سیاه با ابرهای خاکستری پوشیده شده.گویی رعد وبرق پنجره ی خانه هارانشانه گرفته.عالم وآدم درخوابند،فقط دو دوست بیدارند.یکی منم ودیگری پیاده روهای خلوت
1911

من شوهرم 5 روز بعد عروسی تصادف کرد ماه  عسلم بیمارستان 

🖋️♑ ❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚 
1904

ایشالا استامبول 😁😜

دخترای شهریوری پرنسس به دنیا میان😌🍃و خدایی هست مهربان تر از حد تصور 👑ادمای موفق بچه پررو هایی هستن که روی شکست رو کم میکنن😜عزیزانی که توهین می کنید من جوابی بهتون نمیدم! تنها دلیلشم اینه که آرامشم رو دوست دارم😉🐚فمینیسم♀️✌️آرمی💜🎧
1918