2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اره جان من تگش کن🤦🏻‍♀️

چیشده خواهری

خداجونم میدونم ک میبینی و آگاهی ب بزرگی و جلال و عظمتت من و عشقم زودتر بهم دیگه برسون...مشکلاتش حل بشه...خدایا چشم حسود از منو زندگیم و عشقم دور کن..خدایا ب تمام اطرافیانم انقدر خوشبختی و پول سلامتی بده ک زندگی من اصلا چشمشان نیاد..خدایا همه عاشقان بهم دیگه برسون..بلند بگو آمین..ی صلوات بفرست برای رسیدن همه عاشقت ب همدیگه مخصوصا منو عشقم😘😘😘مرسی ک وقت گذاشتی و امضا منو نگاه کردی..دوستان منو با کار بر لوبیا پلو با سالاد شیراز اشتباه نگیرین..من لوبیا پلو سالاد شیرازی هستم
چیشده خواهری

😍😍😍😍😍😍یکی از بچه ها گفت اصلا اعتقاد نداشته و ملکه فروردینی گفته فلان و درست بوده دقیقا

خواستم ببینم نظرش درباره ماجرای ما چیه🤦🏻‍♀️عزیز دل منی شما😍

2714
😍😍😍😍😍😍یکی از بچه ها گفت اصلا اعتقاد نداشته و ملکه فروردینی گفته فلان و درست بوده دقیقا خواستم ...

اهان...دورت بگردم من😘😘😘😘😘😘😘

خداجونم میدونم ک میبینی و آگاهی ب بزرگی و جلال و عظمتت من و عشقم زودتر بهم دیگه برسون...مشکلاتش حل بشه...خدایا چشم حسود از منو زندگیم و عشقم دور کن..خدایا ب تمام اطرافیانم انقدر خوشبختی و پول سلامتی بده ک زندگی من اصلا چشمشان نیاد..خدایا همه عاشقان بهم دیگه برسون..بلند بگو آمین..ی صلوات بفرست برای رسیدن همه عاشقت ب همدیگه مخصوصا منو عشقم😘😘😘مرسی ک وقت گذاشتی و امضا منو نگاه کردی..دوستان منو با کار بر لوبیا پلو با سالاد شیراز اشتباه نگیرین..من لوبیا پلو سالاد شیرازی هستم
2706