2733
2739
عنوان

شوهرم شکاکه. ب خانوادم بگم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااااااای ج طاقتی داریا

ببرش مشاوره...

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        

اما الان دیگه خسته شدم. 6 ساله صورتمو باسیلی سرخ کردم وکاری کردم همه ب شوهرم احترام بذارن. اما دیگه خسته شدم. دلم واسه خودم میسوزه. موفق ترین دختر فامیل بودم الان شدم هیچ. چکار کنم؟ 

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕
2731

عزیزم این ی جور بیماریه که تا نره دکتر خوب نمیشه 

یا واقعا میخواد از قصد اذیتتون کنه یا اینکه اصلا دست خودش نیست

در هر دو صورتش باید درمان بشه

لطفا ظاهر هلو باطن لولو نباشیم😁تحمل شنیدن نظر مخالف رو نداری؟ ی نفس آروم بکش

😐یه بار داری زندگی میکنی اماا تو قفسس ! 

به خانوادت بگو روانشناس ببرش روانپزشک ببرش همه راهارو برو 

اخرش درست نشد من ترجیح میدادم طلاق بگیرم . از نظرم کارتون خواب شدن و شب تو پارکا موندنم بهتر از اسارت و بردگیه

این زندگی منه پس هرکاری دلم بخواد باهاش میکنم 😎با افتخار فمینیسم😻
ایشون بیمار هستن باید بستری بشن و دارو مصرف کنن تا افکار وسواس گونشون کنترل بشه

آره اتفاقا عموش و داداشش و دوتا از پسر عموهایش بستری شدن. این خودش قبول داره مریصه اما دکتر نمیره

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕
آره اتفاقا عموش و داداشش و دوتا از پسر عموهایش بستری شدن. این خودش قبول داره مریصه اما دکتر نمیره

زنگ بزنید خانوادش بیان به زور ببرن بستریش کنن 

شما امنیت جانی ندارید کنار این شخص

2738
خودت میگی شوهرم میگه بچه مال من نیست

بهش گفتم ببرش آزمایش دی ان ای گفت ن باید برم دادگاه نامه بده ابرو ریزی دار. تازه بدترش اینه که می‌گفت بچه مال داداشته😭😭😭

بگه که چی بشه. چکار میتونن بکنن بیچاره پدر و مادر جز غصه خوردن. موقعی باید درجریان قرار بگیرن که قصد ...

شاید بتونن کمکش کن جدا شه  وای خدایی چرا اینقدر زندگیا بد شده مردا چرا اینحوری شدن😐 

درتاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد 🤩🤩 اولین دیدار من شروع شد ،شروع اتفاقای خوب برای منه دیگه قراره همه چی عالی پیش بره مطمئنم همه چی همونجوری ک میخوام پیش میره و من با قدرت ادامه میدم پر قدرت
وااااااای ج طاقتی داریا ببرش مشاوره...

هر بار دعوامون میشه میگه میام مشاوره. بعد چند روز اخلاقش خوب میشه میگه نمیام خوب شدم تا دعوای بعد دوباره... 

شاید بتونن کمکش کن جدا شه  وای خدایی چرا اینقدر زندگیا بد شده مردا چرا اینحوری شدن😐

منم همین میگم فقط زمانی باید مشکل به خانواده گفته بشه که قصد جدایی داشته باشی. اما خانم اسی یه دسته گل داره که نمیشه به راحتی به جدایی فکر کرد. پس به فکر چاره ای جز خانوادش باید باشه

بچه ها لطفا گزارش بزنید بترکه میترسم. گاهی شوهرم گوشیم رو چک میکنه

منم همین میگم فقط زمانی باید مشکل به خانواده گفته بشه که قصد جدایی داشته باشی. اما خانم اسی یه دسته ...

دوست دارم جدا بشم. اما میترسم. نمیدونم چکار کنم...

2706