2726
عنوان

شوهرم شکاکه. ب خانوادم بگم؟؟؟

700 بازدید | 36 پست

بچه ها من 6 ساله ازدواج کردم. شوهرم ب شدت شکاکه. توی خانوادشون ارثیه. الان ی دختر4 ساله دارم. دارم زجر میکشم. مث زنای هفتاد ساله زندگی میکنم. حق ندارم با کسی دوست باشم یا تنها برم بیرون. پنجره خونه رو جرات ندارم باز کنم. بهم میگفت این بچه از من نیست و... اما هیچوقت ب خانوادم نگفتم.... 

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بگو خودتو خلاص کن چرا باید زجر بکشید اخه

درتاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد 🤩🤩 اولین دیدار من شروع شد ،شروع اتفاقای خوب برای منه دیگه قراره همه چی عالی پیش بره مطمئنم همه چی همونجوری ک میخوام پیش میره و من با قدرت ادامه میدم پر قدرت

اشتباه کردی باید خیلی زودتر از اینا میگفتی ... حتما بگو خانواده دیگه تکرار نمیشه ها الان نگی مثل اینه که اصلا از نظر روحی برات وجود ندارن . مطمئن باش ازت حمایت میکنن

نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی 🌬️🌊 با افتخار گیاه‌خوار هستم🍃💚صلح از بشقاب ما آغاز می‌شود🍃 

مامانم آدمیه که زیاد غصه میخوره وفکری هست. نگفتم که ناراحت نشه. متنفرم که دیگران با ترحم نگام کنن و واسم دل بسوزونن.دوست نداشتم طلاق بگیرم وبا شکست برگردم خونه پدرم

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕

اوه چقدر بد ازهمه چی بدتره،حتی از ادم خسیس و دست بزن دارو خائن و....بدتره،داره طرفشو ناجور عذاب میده

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘

بگو ولی خب چیکار. کنن بنده های خدا

تصمیم جدی واسه زندگیت بگیر. ببرش مشاور. گفت درست نمیشه طلاق بگیر

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
2706