2733
2734
عنوان

من آیدام..مدیون تک تکتونم خداصداتونوشنید بابام شفاگرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1396 بازدید | 55 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اخي عزيز دلم خوش به سعادتت برا منم دعا كن خدا حاجتمو بده 😔

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

خداروشکر عزیزم.دوستان برای من دعا کنید چند تا علائم داشتم از پریروز نمیدونم کرونائه سرما خوردگیه چیه برام دعا کنید چیز خاصی نباشه اگرم کروناس دعا کنید خوبشم تو خونه نمیتونم برم بیمارستان

دیشب رفتم بیمارستان گفتم تابابامونبینم نمیرم رفتم داخل نقاشی پسرم کشیده بود ونامه نوشته بود براش رفتم پاهام میلرزید گفتم شایددروغه نزدیکش شدم گفت سلام بابا گفتم خوبی؟ گفت شفاگرفتم امام رضاشفام داددارم نفس میکشم نامه رودادم گفتم بخون بلندبخوند بخدا که باهمه وجودم گوش دادم گفتم قربون صدات برم بابا یکماهه نشنیدم توفقط حرف بزن نفس کشید گفت درد ندارم سینه ام درد نمیکنه الهیی هرچی مریضه خداشفا بده 

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
2738

الهی هزاران بار شکرت خداجووون.خیلیی خوشحالم عزیزم.خداوند سالیان سال پدر عزیزتو واستون حفظ کنه.چه حس خوبیی.خدایا همه مریضا رو شفا بده و معجزه کن واسشون

خداوندا به حق آقا امام زمان ظهورشون رو نزدیک کن.همه مریضا رو شفا بده.دوستان اگر تونستید یه صلوات به نیت دلم بفرستید

گفتن اگه اکسیژن خونش بالاتربشه میفرستنش بخش گفتم بیاخونه انقدربهت برسیم دوباره چاق وچله بشی بعدانقدربزنیمت اخه خیلی اذیتمون کردی خیلی خندید فدای خنده هاش بشم دعاکنین زودتر بیادخونه دلم براش پرمیکشه پرستارامیگن بخدا که معجزه اس ماهمه بابابات عکس یادگاری گرفتیم یادمون نمیره به بقیه مریضهاتعریف میکنیم داستان باباتو

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
دیشب رفتم بیمارستان گفتم تابابامونبینم نمیرم رفتم داخل نقاشی پسرم کشیده بود ونامه نوشته بود براش رفت ...

خدایااا شکر شکر شکرررر

خداوندا به حق آقا امام زمان ظهورشون رو نزدیک کن.همه مریضا رو شفا بده.دوستان اگر تونستید یه صلوات به نیت دلم بفرستید

دیشب هم باگوشی پرستارزنگ زد بابچه هام صحبت کرد رفتیم حرم نمازشکرخوندیم یادهمتون بودم الهیی هرچی ازخدا میخاین بهتون بده بابام با دعاهای شما برگشت

2706