2410
2553

الهی هیچ وقت توشرایط من قرارنگیرین الهی خداسردشمنمم نیاره الهی هرحاجتی دارین خدا برآورده کنه بابام بادعای شما هاشفاگرفت

پریروز رفتیم بیمارستان دکترگفت دیگه نمیشه بیشترازاین زیردستگاه ونتیلاتورباشه عفونت میکنه گفت بایدگلوشو سوراخ کنیم یه دستگاه بزاریم بعدهم ببرینش خونه دیگه ازما کاری برنمیادگفت ریه اش صددرصد درگیرشده چاره ای نداریم برین دنبال دستگاه باشین چون جانبازه شاید بنیادشهیدهزینه شوبده دیروز صبح رفتیم بنیادکه ببینیم چاره چیه اگه بیادخونه پرستارازکجا بیاریم بعدرفتیم بیمارستان که ازدکترنامه بگیریم 

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا روصدهزار مرتبه شکر ❤

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2720

خدارو شکرررر

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
2714

گفتن چندلحظه بمونین دورتخت مریضتون دکترا جمع شدن گغتیم رفت 😭😭😭😭

اومدن بیرون گفتن معجزه شده ازدستگاه جداکردیم داره خودش نفس میکشه با ماسک گفتن امکان نداره ما دکتررزرو کردیم واسه جراحی گلو ولی مریضتون داره نفس میکشه

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

عزیزم وقتی تاپیک قبلتو دیدم بعدش رفتم تو مراسم دوتا جوون ناکام وسط دعا یاد شما و بابات افتادم خیلی دعا کردم ..ان شالله خداوند همه ی مریضا رو شفا بده..آمین 

چشمان تو آفریقاست.. 

تاظهر باورنکردیم شوهرم گفت میخان جوابش کنن اینجوری میگن خواهرم رفت داخل گفت باباصحبت میکنه باورنکردم گفتن دیگه داخل راه نمیدیم بخش شلوغه تاشب دل تودلم نبود مامانم زنگ زد گفت بابات زنگ زده گفتم جی میگی مامان؟؟؟ گفت بخدا با گوشی پرستارزنگ زده به ایدا بگو حالم خوبه دیگه نفهمیدم چجوری اماده شدم 

خداروشکر انشالله همیشهههههه سالم و سلامت باشن..خودم بشخصه تاپیکاتو ک میدیدم دلم میگرفت واقعا ادم بمیره ولی دردکشیدن پدرو مادرشو نبینه...خداروهزاااااار مرتبه شکر

پروفایلم... ارزومه... لطفا واسه رسیدن بهش یدونه صلوات واسم بفرستید..❤ 
2706