2410
2553

من یه شغل مدیریتی توی یه شرکت داشتم که متاسفانه از دست دادم یه مدت بیکارم و روحیم بسیار حساس شده

دیشب مادرشوهرم میگفت دخترش ماهی ۱۵۰۰ میده به یه نفر بیاد بچه هاشو نگه داره و کارای خونه رو انجام بده، صبح بیدار شدم شوهرم گفت این ۱۵۰۰ میدادن به تو میرفتی کارای خواهرمو میکردی منم عصبی شدم گفتم حتی شوخیش هم خیلی بد بود ، بعد که سر سنگین شدم باهاش خلاصه سر صحبت رو باز کرد منم گفتم از حرفت خیلی ناراحتم اونم گفت جدی نمیگفتم بعدش بلافاصله رابطه خواست منم گفتم حوصله ندارم عصبی شد و رفت

به نظرتون زیادی کشش دادم که اینجوری عصبی شد یا حق داشتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

البته با احترام به تمام خانم هایی که پرستار هستن و یا تو خونه کار میکنن ،شغل پرستاری خیلی شغل محترمی هست ولی برای خواهر شوهر و تو شرایطی که نیاز به پول نداشته باشی عصبیم کرد

من فقط یچیزو‌میدونم که ازهیچکس هیچ توقع وانتظاری نداشته باش

هیچی از هیشکی بعید نیست

همه ممکنه خیلی کار کنن خیلی حرفا بزنن ،،اهمیت نده همه چیو شوخی بگیری،،اینجوری زندگیت شادمیشه

منم خیلی وقتا پیش اومده حرفای بدی بهم زده ولی خب همون موقع بهش میگم بوسم کن ازدلم درار،،همین،،بخدا اینجوری بهتره حتی اگه حق بامنم نباشه بازم معذرت خواهی میکنه وتموم میشه میره،،ببین هرچی بیشتر کشش بدی روح‌خودت بیشترآسیب میبینه،،مردا انقدا ک ما میفهمیم نمیفهمن،،هیچوقت هیچوقت‌وقتی‌مردت ازت رابطه خواست پسش‌نزن،،چون اون نمیدونه تو چون ناراحتی ردش‌کردی فقط ب این فکرمیکنه که خواست و پسش‌زدی

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍
2714
داشته شوخی میکرده توام ک ناراحتیتو بروز دادی اونم فهمیده تااینجای کار اوک بود ولی بنظرم دیگ باید ...

اخه خودشم میدونه که چقدر این روزا به خاطر کارم عصبی هستم اونم نباید یکم مراعات میکرد!

اخه خودشم میدونه که چقدر این روزا به خاطر کارم عصبی هستم اونم نباید یکم مراعات میکرد!

درسته عزیزم حق داشتی اونم فهمیده ولی خب نظره من اینکه زیاد کش پیدانکنه بهتره حالا هرجور خودت صلاح میدونی

اخه ممکنه همین قهرکردنه ادامه داربشه قهریم ک ادامه داربشه همش اعصاب خوردیه هم واس خودت هم اون

ایشالا ک میاد باز ازدلت درمیاره 

من فقط یچیزو‌میدونم که ازهیچکس هیچ توقع وانتظاری نداشته باش هیچی از هیشکی بعید نیست همه ممکنه خیلی ...

اره بخدا خیلی توقع داشتم که توی این شرایط درکم کنه ولی متاسفانه یه رفتاری از خودش نشون داد که انگار مشکل برای اون پیش اومده و من باید اونو درک کنم و بجای من تو این مدت اون مدام عصبی هست

خیلی حرفش بد بوده اما مردها زیاد متوجه این جور چیزها نمیشن فکر میکنن چون خواهر خودشونه اشکال نداره ب ...

نه بابا هیچوقت خودشو پیش خواهرش کوچیک نمیکنه که زنش بشه کارگر خونه اون فقط میخواست منو کوچیک کنه

2706