2726

پسرخاله ى دوستم منو جايى ديده بوده و خوشش اومده

زنگ زدن خونمون براى خواستگارى و قرار شد دفعه اول همو بيرون ببينيم

فقط منم و دوستم و اون شخص

ساعت ده و نيم ميخوان بيان دنبالم

بايد هشت بيدار شم حاضر بشم

استرس دارم

😔😔😔😔

گفتن بريم كافه اى جايى گفتم نه من ميترسم!حالا نميدونم كجا قراره بريم و منم ميخوام ماسك بزنم

چيكار كنم خوابم ببرههه😭😭😭

كارِ خدا نشد نداره😍🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یهو میگفتی ی سنگک بخره بیاد واسه ناشتایی،

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯

چرا 8 صبح؟ این پسره از هموناست که 8 صبح با موتور می‌رفته جلو دبیرستان دخترانه ویراژ می‌داده از ما گفتن

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

خوب لااقلش اینه میتونی خاستگارتو ببینی باهاش بحرفی بفهمی چطور ادمیه برو خدایت را شکر گو که جای من نیستی

در کوچه ام،در یک کوچه خلوت وبی کس راه میروم.بدون نگاه به پشت سر،درنقطه ای که راهم را تاریکی فرامیگیرد،گویی رویایی میبینم که درانتظارماست.آسمان سیاه با ابرهای خاکستری پوشیده شده.گویی رعد وبرق پنجره ی خانه هارانشانه گرفته.عالم وآدم درخوابند،فقط دو دوست بیدارند.یکی منم ودیگری پیاده روهای خلوت
چرا 8 صبح؟ این پسره از هموناست که 8 صبح با موتور می‌رفته جلو دبیرستان دخترانه ویراژ می‌داده از ما گف ...

نه قرارمون ده و نيمه

من ميخوام هشت بيدار بشم حاضر بشم

هنوز نميدونم چى بپوشم😩😩😂😂

كارِ خدا نشد نداره😍🤲
2706