2733
2734
عنوان

فقط میخوام بدونم هنوز خدایی هست؟

211 بازدید | 27 پست

شاید الان خیلی خا بیان بگن نا امید نشو یا اینا امتحانه الهی هست یا هرچی

اما واقعا خیلی ظلمه من سنم کمه

اما توی دوسال و چند ماه اخیر خیلی سختی کشیدم

بیشتر از اون چیزی که فکر میتونید بکنید

مثلا تو جاده جالوس یه تصادف وحشت ناک کردم

یا اینکه پدر مادرم میخواستن جدا بشن

صاحب خونه جوابمون کرده و حتی یه خونه هم پیدا نمیکنیم

خیلی چیزای دیگه که حتی یاد اوریش اذیتم میکنه من تازه نامزد کردم

میدونید که خانواده شوهر چه جوریه و بلاخره رفت و امد هایی که هست

اونوقت ما سه نفری تویه خونه ۴۰متری بدون اتاق رندگی میکنیم که زیر زمینم هست و ۱۵_۲۰تا پله میخوره و اجازه نداریم توی پارکینگ بمونیم چون صاحب خونه اذیت میکنه

هر موقع هم ما حرفی میزنیم میگه خونه من بده و شما تا بلند نشین همین جوری مشکل دارید

پول پیش اونقدری داریم که بتونیم جا به جا بشیم اما هیچ خونه ای نیست

خواهش میکنم اگه میتونید یکم دعا کنید برام اینفدر اذیتم که حی میکنم دارم سر میشم‌نسبت به شادی چون خیلی وقته که مشکلات رو سرم اواره تازه این چند ماهه حرص جهزیه و هزینه های بالا که هروز ببشتر میشه هم اضاف شده

التماس دعا فراوان دارم💐

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
ناامید نشو تا میتونی دعا کن قرآن و نماز بخون ببین خدا برات چه ها که نمیکنه فقط کافیه بهش نزدیک شی و ...

واقعا نماز چاره هر درده خداکنه دیگ نماز صبحام قضا نشه خیلی تاثیر داره رو زندگیم

الهی بمیرم منم مث تو درگیر همین مشکلاتم مغزم جواب نمیده تازه سال بعد میخوام نامزد کنم اونم بنده خدا ...

اونم داره از وضع من دیوونه میشه بیچاره تا از دستش بربیاد کمک میکنه اما خب اونم محدوده

خداکمکون کنه

اونم داره از وضع من دیوونه میشه بیچاره تا از دستش بربیاد کمک میکنه اما خب اونم محدوده خداکمکون کنه

منم کل اعتقادم دارم از دست میدم موندم اصلا باید چیکار کنم دلم میحواد بشینم زار زار گریه کنم بدبختی من اینه که درباره شرایط نامزدمم نگرانم و استرس دارم هنوز سربازه شرایط کاریش مشخص نیست حرص اونم میخورم من

2706