2733
2734
عنوان

رمان خون ها بیاین

1809 بازدید | 103 پست

سلام بچها

من خیلی وقته رمان عالی نخوندم چون ک واقعا رمانا ابکی و چرت شدن از نظرم و اینکه از رمانای طنزو کلکلیو بچگانه هم اصلا خوشم نمیاد

بیاین بهترین رمانایی ک خوندین و قلم خیلی قوی داشتن معرفی کنیم بهم 

شاید بدبختی هم عین من بی رمان خوب مونده باشع😵😵😬

خارجی میخونی؟

چه ژانری میخوای؟

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کتاب 20 20

جاسوس 

در کوچه ام،در یک کوچه خلوت وبی کس راه میروم.بدون نگاه به پشت سر،درنقطه ای که راهم را تاریکی فرامیگیرد،گویی رویایی میبینم که درانتظارماست.آسمان سیاه با ابرهای خاکستری پوشیده شده.گویی رعد وبرق پنجره ی خانه هارانشانه گرفته.عالم وآدم درخوابند،فقط دو دوست بیدارند.یکی منم ودیگری پیاده روهای خلوت
2738
خدایی دالان بهشت کجاش جذاب بود

خیلی قشنگ وجذاب بود منکه عاشقشم تاحالام ۴-۵بارخوندم

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

رمانه 

بلو 

واقعا قشنگه انگار داستانه واقعیه ارزشه خوندن داره 

رمانای دیگه هم هست که قشنگه مثلا سوخته دامانم   قشاع     همسایه     گوهره مقصود    حسه مات     تاکسی     اون دوسم نداشت     عشق در کوچه پس کوچه های تعصب        ازدواجه توتیا 

افکار هر کسی برایه خودش عزیزه برای دیگران قابل‌تحمل  لطفاً افکارتون رو غیر‌قابل‌‌تحمل‌‌‌ نکنید.                         
2706