2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اکسید نمیشه ار کجا گرفتی ؟ 

باید از جای معتبر بگیری که اصلشو بده.نه نمیشه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2728
یعنی گاهن اکسید میشه گلم ؟

نه عزیزم اگه اصل باشه اکسید نمیشه.من یه زمانی رنگ پژ میگرفتم از وو بیرون همه میپرسیدن کرمت چیه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
نه عزیزم اگه اصل باشه اکسید نمیشه.من یه زمانی رنگ پژ میگرفتم از وو بیرون همه میپرسیدن کرمت چیه

خب عزیزم وو از کحا باید اصلش بگیرم 

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
خب عزیزم وو از کحا باید اصلش بگیرم 

از جاهای معتبر که برندای خوب میفروشن عزیزم من تهران نیستم

دیجی کالام دیدم اکثرا ناموجوده

از جاهای معتبر که برندای خوب میفروشن عزیزم من تهران نیستم دیجی کالام دیدم اکثرا ناموجوده

اونام نا موجدن دیگه هیچ جا نیس 

از جاهای معتبر که برندای خوب میفروشن عزیزم من تهران نیستم دیجی کالام دیدم اکثرا ناموجوده

من پارسال بود یه مداد لب وو گرفتم مرده بهم گف دیگه وو وازد ایزان نمیشه

من پارسال بود یه مداد لب وو گرفتم مرده بهم گف دیگه وو وازد ایزان نمیشه

بله اصلا پیدا نمیشه تقلبیم زیاد داره.کلا من دیگه به لوازم آرایشی برند اعتماد ندارم چون وارد نمیشه.این سریم بخوام کرم پودر بگیرم احتمالا ایرانی میگیرم مارک کالیستا.حالا نمیدونم کیلینیک و آرتدکو در چه حالن پیدا میشن نمیشن چندن