1874
1823
عنوان

بیاین عکسمو بذارم😂

3040 بازدید | 334 پست

بهمم بگید چجور دختری بنظر میام ک چنساله میخورم

مثل پدری ک پشت در اتاق عمل منتظره و میفهمه بچش دختره یا مادری ک داره حیاطو جارو میزنه درو میزنن میبینه پسرشه که بعد چندسال از جنگ برگشته...براتون همینجوری شادی از ته دل ارزو میکنم جوری ک از خوشحالی گریه کنید هی با خودتون بگید یعنی بیدارم؟!

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825

خا

۹۹/۹/۱۰ همتونو میبینم😂      عاشق کلمه ی(بیلبیلکم)😬           ‏زندگی آدمای پولدار فقط از دور قشنگه                                     اما واردش که بشی میبینی خیلی قشنگتره🥴

من انقدر دوس دارم عکس بزارم امروز امان از دست  وقسح گور ب گور شده خدا ازش نگذره😑😑

☠👽🌌عضو فعال اکیپ علمی تخیلی 🌌👽☠میشه برام صلوات بفرسی که دلم ارامش داشته باشه مرسی😍❤💙از تمام کسایی که تو این مدت من و دعا کردن ممنونم😍😘من از امروز میخوام خودمو تغییر بدم  ناراحت نباشم دیگه انرژی منفی و از خودم دور کنم 😝😝خدا رو دوس داشته باشم از خودش بخوام ک ارامش و به قلبم برگردونه ❤💛💜💚تو این مدت ک هر کسو ناراحت کردم ازش میخوام منو از ته دل ببخشه خودمم از کسی ناراحت نیستم 💃🏻💃🏻من دیگه میخوام ی دختر قوی باشم شما هم دعا کنین ک قوی تر بشم 😍😘راستی من و تو تاپیکای طنز و غذا تگ کنین ای ام شکمو 🤣🤣اگه منو تو تاپیکای خیاانت دیدین بهم تذکر بدین برم بیرون مرسی عشقای دلم🖤💜💛💚💙👐
1826

زود نزاری کرممو میریزم

خدایا مامان بشم دوباره ولی نی نی مو سالم تو بغلم بزار، خدایا درد از دست دادن خیلی سخته ، خدایا هر روز بهش فکر میکنم هر روز💚  اون موقع وقتی فهمیدیم باردار شدم اسمشو گذاشتیم عدس ، اینجور صداش میزدیم💚  خدایا برش گردون بهم عدسمو 🙏💚 اون آغوش منو میخواد.. منم بوی تنشو ...🤱🏻
;,

یه حسی میگه سرکاریه

قد ۱۶۰      وزن اولیه ۷۷.۴۵۰       وزن هدف۵۷     رنگ گروهم  💛 به امید خدا وکمک بامدادخمار جون وفندق فسقلی از شر چربی ها راحت میشیم 👍وپیش اونایی که مسخره میکنن یه زمان پز میدیم 😜🤪🥳😎
1718