1822
1823
عنوان

این مقدار پوشک خریدم

306 بازدید | 24 پست

دو تا بسته از سایز ۱

سه تا بسته از سایز ۲

خریدم

الان باردارم دو ماه دیگه به دنیا میاد اینا کافیه؟ واسه سه چهار ماهش؟

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاد بودن بزرگترین مهارت است  

اگه پیدا کردی سایز صفر هم بگیر

اوایل خیلی کار میده

❌ منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶 (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم  ) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲

کدبانوی های عزیز خیلی راحت بگیر راحت بپز

سه تا بسته سایز دو زیاده کاش یه بستش رو سایز سه میخریدی 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
1883
اگه پیدا کردی سایز صفر هم بگیر اوایل خیلی کار میده

واسه همه نه من برا پسرم خریدم با اینکه ریز جثه بود اما نیستم حس کردم تنگه یک بستم از اول

اگه میبینی جواب بی ادبیاتو نمیدم فکر نکن بلد نیستماااا اما در شان و شخصیت خودم نمیبینم.‌........            نخییییر ازین خبرا نیست☝️☝️☝️😂😂😂😂          متن جالبی بود دیدم باکلاسه نوشتم😎😎 اما متاسفانه به درد من نمیخوره 🙄🙄من بی ادبی ازت ببینم میشورمت پهنت میکنم رو بند😏😏        🤔🤔شایدم خوردمت نمیدونم بعد در موردش فکر میکنم🤣🤣🤣🤣🤣

عزیزم ی بسته سه چهار روز مصرف میشه نوزادا تند تند پی پی میکنن روزی چهار بار شاید بیشتر باید عوض بشه

خدا ی هدیه کوچیک دیگه بهم داد عشق هام همسرم ❤❤😍دخترم🤩😚 و نینی تودلیم پسرم 😍😍😍😍🤩🤩پسر کوچولوم تو تاریخ ۹۹/۶/۶دنیا اومد😍😄

بچه ی ۳/۵ کیلو سایز ۱ برای ۱۰ روزشه 

بچه ی ۲/۵ برای ۱ ماه 

اصلا نمیشه برنامه ریزی کرد

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
1856
واسه همه نه من برا پسرم خریدم با اینکه ریز جثه بود اما نیستم حس کردم تنگه یک بستم از اول

پسر من ۳ و ششصد بود بیمارستان دو تا بسته صفر داد خودمم دو تا دیگه خریدم خیلی خوب بود

❌ منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶 (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم  ) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲

به دنيا كه مياد صفر. نيو برن، دستمال مرطوبشم بگير با پماد پيشگيرى از عرقسوز.

😇🍀به نام قدرت مطلق، نيروى برتر. نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. اى قدرت مطلق و اى نيروى برتر🍀😇                                                        راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀jesus christ

اینجوری نیست دیگه باید ببینی کوچولت چه سایزی میخوره 

همه چیز را همگان دانند و همگان هنوز از مادر نزاده اند'❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗

صفر اصلا نخر من بچم نارس بود ۲/۴۰۰نشد ببندیم بعدم من تا ۴ماهگی روزی ۶تا پوشک بعد کمتر میشه ولی دیگه العان ۱/۲ماهشه روزی ۴

خدایا مرسی ک دخترمو به من هدیه دادی خودت نگهدارش باش 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️
1826

نمیشه از الان مطمین بشی چه سایزی بیشتر استفاده میشه اگر زود توپول بشه صفر کم تر استفاده میکنه

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت نی نی ام بعد ۶ سال انتظار ۵ بار ای وی اف ۲ ای یو ای اومد تو شکمم خدایا سالم بزارش تو بغلم   
مگه قراره قحطی بیاد پوشک جلو جلو میخری فعلا دوبسته صفر کافیه پوشک همه جا گیر میاد والا نصف شبم بری ...

بله الان قحطی سایز ۶ مولفیکس اومده ،هر ماه دارن قیمتارو زیاد میکنن همین ماه پیش از ۶۵ کردن ۷۶ اللن کردن ۱۰۰ همونم پیدا نیس😤

1718