2726
عنوان

مردا چرا اين جورين ؟!

266 بازدید | 31 پست

سلام دوستان ،بچه ها من وقتي بيرون ميرم اكثر مردا خيلي نگاه مي كنن يعني جوري ك من اصلا روم نميشه اون قسمت رو طي كنم من خيلي معمولي وتيپ ساده مرتب هم ميرم نه جلوباز و نه شلوار ٩٠ فقط كمي موهام بيرون وبس ،ولي اكثرا خيلي نگاه مي كنن وي چيزي هم بهم ميگن متوجه ميشم كاملا واقعا واسم سخت اين جوري ،حتي شده مياد نزديك ميگ ماشالا يا... ميشه راهكار بدين چيكار كنم ممنونم ازتون 

عه من فک میکردم فقط برا من این اتفاق میوفته 

تف واقعا ک 🥴🥴🥴

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊

راهکار نداره😐😐

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بازم پوشیده تر باش اگه میخای از خودت محافظت کنی 

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍
2706