1822
1823
عنوان

مردا چرا اين جورين ؟!

257 بازدید | 31 پست

سلام دوستان ،بچه ها من وقتي بيرون ميرم اكثر مردا خيلي نگاه مي كنن يعني جوري ك من اصلا روم نميشه اون قسمت رو طي كنم من خيلي معمولي وتيپ ساده مرتب هم ميرم نه جلوباز و نه شلوار ٩٠ فقط كمي موهام بيرون وبس ،ولي اكثرا خيلي نگاه مي كنن وي چيزي هم بهم ميگن متوجه ميشم كاملا واقعا واسم سخت اين جوري ،حتي شده مياد نزديك ميگ ماشالا يا... ميشه راهكار بدين چيكار كنم ممنونم ازتون 

عه من فک میکردم فقط برا من این اتفاق میوفته 

تف واقعا ک 🥴🥴🥴

۹۹/۹/۱۰ همتونو میبینم😂      عاشق کلمه ی(بیلبیلکم)😬           ‏زندگی آدمای پولدار فقط از دور قشنگه                                     اما واردش که بشی میبینی خیلی قشنگتره🥴

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825

منم دقیقااا همین مشکلو دارم

کثافتای هیز آشغال روانی بیناموس😏😏

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 حسینم بدون تو اون خاک و خون تو آتیش به قلب خدا میزنی.. یروزی میاد غریب غریب توی خاک و خون دست و پا میزنی...😭👑👑تیکر به وقت ۹۹/۹/۹👑👑یه صلوات برای حاجتم میفرستی؟ در ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد😊😊❤                                       عاشق که میشی...                                                                  ذهنت همیشه درگیره... قلبت همیشه آشوبه...                         عاشق نشی نمیفهمی این حال بد چقدر خوبه...💏😍

منکه با چادر و ماسک هم این مشکلو دارم 😐

هرگاه از خوبی‌ کسی صحبتی به میان آید دیگران سکوت می‌کنند ! و هرگاه از بدی کسی حرفی شود ، اظهار نظرها آغاز می گردد !! و آنها نمی دانند با اینکار خودشان را معرفی کرده اند و نه دیگری را ...//سال ۱۴۹۹ یعنی صد سال بعد ؛ هر آدمی که الان روی زمین زنده است زیر خاک دفن شده ...! قدر همو بدونیم🖤  //ممنون میشم اگه یه صلوات برام بفرستید خانوم گلها🥰😘//
1826

باورکن فهمیدیم خوشگلی اینقدخودتواذیت نکن😆😂

مستی ام درد منو دیگ دوا نمیکنه.                      غم بامن زاده شده من ورها نمیکنه....�❤                                                                                 گاهی آدم در بیست سالگی میمرد،امادرهفتادسالگی به خاک سپرده می شود.......خدایا گذرزمان دنیاروعوض کرد،آدماها روعوض کرد،اما مطمئنم توهنوزهمون خدایی پس به فریادم برس...❤                                  
1718