2737
2734
عنوان

خانومایی که مشکل مالی دارین با درد دندونتون چیکار میکنید😥

| مشاهده متن کامل بحث + 595 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی بمیرم واسه دلت واین سوالات

چقدر شکستم و قلبم هزار تکه شد با این سوال

خدا رو قسم میدم به خون امام حسین باعث وبانیش رو باعزیزانشون از روی کره خاکی با زجر فراوان محو بشن 

2728
بیمه تکمیلی نداری؟

نه متاسفانه

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
کاربر مرد چون نوشتید مشکل دارین: یه وام کوچیک بگیر .

افرینننن ک اولش میگید کاربر مرد .

من ب اسما توجه نمیکنم خیلی وقتا قربون صدقه طرف میرم بعد میفهمم مرد بوده 😭😭😭😭

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊
2738
بعد میگن پول خوشبختی نمیاره☹😒 بدم میااااد

خوشبختی نمیاره اما نداشتنش بدبختی میاره

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍

بیمه نداری؟

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻
خوشبختی نمیاره اما نداشتنش بدبختی میاره

باش🙂 در کل باید داشت اونم الان دیگه زیاد😌

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         
2706