1822
1823

اگر بکشم تو دیده و خیلی ضایع میشه

اگر بخوام درمانش کنم هر کدوم  بالای یک تومن هزینشه تازه اونم سه تا دندون

شما مشکلی ندارین واسه دندوناتون؟

هیییییچ وقت بچه دار نشو مگر اینکه عاشق خودت ،شوهرت و زندگیت باشی                                           فکر نکن بچه میاد و مشکلاتتون تموم میشه....بچه زیر مشکلات شما داغون میشه👶

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825

بیمه تکمیلی نداری؟

ما گناه را نمیبینیم...مگر اینکه «زنی» مرتکب آن شود🥀 مسلطبه سه زبان کردی،لری،لکی💜                                             درزمینه زنان تا حدود زیادی میتونم راهنماییتون کنم،درزمینه آرایشی هم خیییییلی میتونم کمکتون کنم،،سوال مذهبی هم داشتین جواب میدم،آشپزیمم خوبه میتونم کمکتون کنم ❤️❤️❤️.                                                       کرمانشاهیم💚                                           ودرآخر اینکه برام مهم نیست دیگران چه فکری درموردم میکنن، دیگران اگه فک کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن😮😮😮😉😉😉💜💚💛💙♥️🤎🤍

چند تا پر نعنا  بنداز تو یه لیوان اب بزار 1 روز بمونه  ،بعد ابشو قرقره کن درد دندونت میخوابه

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤

بعد میگن پول خوشبختی نمیاره☹😒 بدم میااااد

کاش ۹۹/۹/۹ یکی بیاد یه خبر خوب بهم بده جیغ بکشم بگم واااااااااای خدا جونم اصلا باورم نمیشه  کاااااااااااش   خدایا شکرت 🥰😍🎊🎉🎆👰🏻👰🏻💍💍💃🏻💃🏻🥂🛍💎🧡🥳🥳🧚‍♀️👫👫💛💟👑👑💄💐💐🍷🎁🧨🧸🔮🎶🎶

اهل کجایی 

چرا من عاشق خدا نباشم؟ وقتی بمن گفت تو ریحانه ی خلقت منی ⁦❤️گره کور ظهور تو منم میدانم.⁦❤️⁩313 ⁦❤️⁩خدایا تو بساز توبسازی قشنگه...!                                                        مثل خدا باش بذار واسه رسیدن بهت بمیرن 🙃.             . بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد 😍متعهدم ⁦❤️⁩             به بعضیا باس گفت جوری زندگی کن اگه گفتن گُه خوری ممنوع ⛔نیفتی از گشنگی بمیری 🤦😐 
1794

الهی بمیرم واسه دلت واین سوالات

چقدر شکستم و قلبم هزار تکه شد با این سوال

خدا رو قسم میدم به خون امام حسین باعث وبانیش رو باعزیزانشون از روی کره خاکی با زجر فراوان محو بشن 

1718