2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یکی دیگه اینکه چشمام رنگیه خط چشم مشکی تو چشمم میزنم قشنگ میشه اما مثل این دهاتیا میشه چکار کنم چ ...

فقط خط چشم بالا رو بکش ،یا میتونی سایه بزنی شیک تره داخل چشمتم مداد سفید بکش جذاب تر میشه

فقط خودت باش بهتر از اینه که تظاهربه اونی کنی که نیستی  نی نی یار نظرت از ما برگردد کم تعلیقم کن حرف حق زدم نه توهین کردم نه بی ادبی راستی چرا حرف حق تلخه   

پولشو نداریم لوازم ارایش بخریم فعلا

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤
کاشت چقد اونوقت؟من ناخنام بلند شدنی خیلی قشنگ میشن فقط میخوام کاور کنم که نشکنن یا کاشت بهتره؟

ژلیش یا کاور کن

کاشت هم خوبه ولی وقتی ناخن هات خوبن نکن کاشت ۱۲۰ شروع میشه

یه معلم مهربونم😍عاشق بچه ها 
2738
طوری که خشک بشه کامل و صورتت مرطوب نباشه

خو پس کمی میزارم زمان بگذره بعد سایه  میزنم ممنون

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
کرم پودر اورجینال بهتره اما چون قیمتاش واقعا بالاس به نظر من ضدافتاب رنگی prime خیلی خوبه اگه هم یه ...

ممنون.من ناخنام تا بلند میشه سریع میشکنه کاور کمک میکنه بتونم بیشتر بلندشون کنم؟

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
یکی دیگه اینکه چشمام رنگیه خط چشم مشکی تو چشمم میزنم قشنگ میشه اما مثل این دهاتیا میشه چکار کنم چ ...

سایه برا چشم روشن با ریمل عالیه داخل چشم رو سیاه نکن

من تازه میخوام بخرم هیچی ندارم

برای پوست چرب مستعد جوش چه پیشنهادی داری؟

۱. کرم مایع بهتره یا پودر؟

۲. مارک کرم آرایشی؟

۳. بجز کرم پودر دیگه چه کرمی به صورتم بزنم قبل آرایش؟

۴. ریمل با کیفیت که نریزه زود و مژه هامو بلند و پر کنه چه مارکی خوبه چه مدلی؟

۵.رژ جامد مرغوب ؟

۶.رژگونه مایع بگیرم یا جامد؟

۷.مارک رژگونه پیشنهادی

۸.هایلایتر و کرم کانتور لازمه؟

۹.لطفا چیزای خوب با قیمت متوسط یا فوقش کمی بالا بگو. مثلا یذره رژ ۳۰۰ تومن خداییش زوره.فکر میکنی کل پیشنهاداتو بخوام بخرم حدود چقدر دربیاد؟

2706