1874
1823

الان میزارم فقط بگید چجور شخصیتیه بنظرتون و چند ساله

۹۹.۹.۹ واسه هممون ریدن😐🖐                                                ۳تا اکانتم ترکیده دیگه میبندم🤐

تزول

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!

اگه میخای پوست شفافی داشته بشی 

فقط  کلیک کن

1883

کو

روزی که تورا شکست دهیم،تمام کودکان شهر شاد و بی پروا،رقصان،دست در دست هم، آواز جهان هنوز زیباست و خداوند همیشه مهربان است سر خواهند داد و تمام مردم شهر نفسی نو از عمق وجود تازه خواهند کرد...
1856

من اینو میشناسم 😐

اگر کامنت من به شما کمک کرد یه صلوات برام بفرستید 🌿وَ أُفَوِّضُ أَمْری إِلَی اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصیرٌ بِالْعِبادِ 🕋 تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد ، زندگی درد قشنگیست که جریان دارد😔🙂

۲۵ 

مغرور 

مهربون 

یا امام حسین تورو به خون چکیده از گلوی علی اصغرتقسمت میدم حاجت روام کن پناهم بده  😔😔😔جز تو به کی پناه ببرم دستم رو بگیر 😭😭نجاتم بده حاجتم رو بده😭😭😭😭😭ای خدا من جز تو کسیو ندارم خودت خوب میدونی جز تو به کی پناه ببرم 😭😭😭 کاربری که امضام رو میخونی برام یه دونه صلوات بفرست بهم بگو تا روز قیامت دعات میکنم 😭😭من به دعای نی نی سایتی ها خیلی اعتقاد دارم
1794

خودتی 

ببخشید حس میکنم بدجنس و مغروره نمیدونم چرا 

کلمه اشتباه بنویسید تذکر میدم😊ناراحت نشید 🙂 درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم 🙂♀️ ♂️عاشق انیمه هستم 😍😍 و بسیار آهنگ خارجی گوش میدم ❤️با هیچ کس دعوا ندارم اصلا تو نی نی سایت 🙂صبورم خیلی تو تاپیکا عکس 🙂تاپیک عکس خوراکی و طنز و ترسناک دوست دارم 💙از تاپیکی بدم بیاد گزارش نمیزنم میام بیرون ✌️
1718