2726
عنوان

شوهرم کتکتم زد با مادرش...

1868 بازدید | 82 پست

شوهرم رفته یه گوشی که من عاشقشم و نزدیک یکساله بهش میگم برام بخر برای خودش گرفته منم از اون حرصم گرفت چون از شبکه های اجتماعی بدش میاد برا من... رفتم اینستا و تل واتساپ دان کردم صفحه گوشیمو نشونش دادم داغ کرد شروع کرد فوحش دادن منم پا شدم امدم خونه خودم ( خونه مادر شوهرمم پیشمه) اولش هیچی نگفتم ولی هی فوحشاش بدتر شد منم تحمل نیوردم منم بحش فحش دادم ( نمک رو زخم نباشین میدونم کارم اشتباهه ولی پدرم فوت شده یه فوحش بد داد) مادرشم شاخ شد چند تا حرف بارم کرد بعد شوهرمم جو گرفتش بدو اومد افتاد به جونم حالا مادر شوهر نادون من به جا اینکه پسرشو بگیره منو گرفته بود 

بعدش

خدایاشکر 🙏در تاریخ ۹/۹/۹۹ وام‌مون جور شد برا ساخت خونه😍 ایشالله درتاریخ ۹/۹/۱۴۰۰ تو خونه خوشگل و مستقل خودم دارم گلدونامو اب میدم برام دعا کنید ممنون.                                                        "توانا بود هرکه دارا بود"ز ثروت دل پیر برنا بودتهیدست به جایی نخواهد رسید اگر چه شب و روز کوشا بودندانست فردوسی پاکزادکه شعرش در این ملک بیجا بودگر او را خبر بود از این روزگارکه زر بر همه چیز والا بودنمیگفت آن شعر معروف را          

هرچی هم میگفتم ول کن نمیکرد همشم بهم بدو بیرا میگفت البته به خودشو پسرشم میگفت جالب اینجا بود هرکار میکردم بیرون نمیرفت شوهرم یه نفرو میبینه بدتر جو میگیره هرچی کتک خوردمم جیکم در نیومد فقط مادر شوهرمو میگفتم ولم کن ولی اینقد دادو قال کرد همه شهر خبردار شد.

یه قران اوردم گفتم به خاطر این قران برو بیرون کم داد بزن به زور به

خدایاشکر 🙏در تاریخ ۹/۹/۹۹ وام‌مون جور شد برا ساخت خونه😍 ایشالله درتاریخ ۹/۹/۱۴۰۰ تو خونه خوشگل و مستقل خودم دارم گلدونامو اب میدم برام دعا کنید ممنون.                                                        "توانا بود هرکه دارا بود"ز ثروت دل پیر برنا بودتهیدست به جایی نخواهد رسید اگر چه شب و روز کوشا بودندانست فردوسی پاکزادکه شعرش در این ملک بیجا بودگر او را خبر بود از این روزگارکه زر بر همه چیز والا بودنمیگفت آن شعر معروف را          

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهراتون انگار رئیس صاحبتونن تا شریکو همدمتون اگه اینجوریه شوهر داشتن خدایا من سینگل به گور شم😐

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2728

کمک خواهر شوهرم بردمش بیرون اخرشم خواهرشوهرم به من میگفت کولی بعد با شوهرم صحبت کردیم اشتی کردیم همون موقعه هم مهمون اومد ( اینم نگفتم پدرشوهرم خونه نبود ولی بهش زنگ زدن گفتن خودتو برسون خونه) پدر شوهرمم اومد بد خانوم اومده جلو مهمونا میگه من حوصله شما هارو ندارم فلانو بهمان

بخاطر یه گوشی؟

عزیزم بخدا این چیزا ارزش ندارنننن

اصلا معلومه فردا زنده ایم یا نه با این کرونا و اوضاع؟

من همسرم گوشی نو خرید برا خودش از مال منم پیشرفته تر،درسته میگف بیا عوض کنیم توبردار ولی اصلا قبول نکردم،چی میشه مگه آخه گوشیه دیگه همین برنامه رو اونم داره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
شوهراتون انگار رئیس صاحبتونن تا شریکو همدمتون اگه اینجوریه شوهر داشتن خدایا من سینگل به گور شم😐

تاپیک قبلی قرار بود اخرین تامیکی باشه ک دیده میشی 😅😅😅💖

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
2706