1874
1823

دوستای عزیزم مجردا و متاهلا مامانای مهربون میشه دعام کنید منم مادر بشم یا معلم بشم دلم دل خوشی میخواد با اینا جور میشه لطفا امضام رو بخونید عزیزان دل

سپاس🤲🤲🤲شب جمعس محتاجم به دعاتون

💗💗💗 لطفا برای مادر شدنم صلوات.....برای معلم شدنم صلوات...برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات💓💓💓خدایا بهم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبرم و راضی به رضای تو باشم........🥰🥰..دلم میخواد دوتا بچه اول پسر بشه سومی دختر شیرین کرده بشه و داداشاش پشتش ۳تاشون عاشقانه همدیگه رو دوست داشته باشن و پشت هم باشن😍😍😍🥰🥰

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

هیچکدوم اسی اینا 4ساله هی داره تکرار میشه😐

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
1825
1826
راست میگی؟من عاشق جینم😢

جین دومی رو بخر پس ولی زیرش هودی بپوش که به روز بشه😍😂ترجیحا صورتی یا زرد

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
1718