2726
عنوان

درخواست راهنمایی فوری

132 بازدید | 10 پست

سلام دوستان عزیز.پسرم ۶ ماه شه و من بخاطر مصرف دارو ناچارم بهش شیر خشک بدم.اما هر شیری میخریم نمیخوره و بالا میاره،.نمیدونیم چیکار کنیم.خواهش می‌کنم اگر کسی اطلاعی داره کمک کنه

ببخشید اسی جونم

میشه گذارش بزنید لایک کنید وبراتون صلوات میفرستم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5147897/فقط-دوستان-من-بیان?postId=157820569

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    

باید ببریدش دکتر تا اون بگه چه شیر خشکی مناسب هست و باید براش تهیه کنید

یعنی من که نه شوهر دارم نه بچه نه بچه ای رو بزرگ کردمم اینو میدونم  

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آپتامیل ندادی؟ میگن نزدیکترین شیر به شیر مادره و برا بالا آوردنشم ب دکتر بگو ممکنه رفلاکسه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2728
باید ببریدش دکتر تا اون بگه چه شیر خشکی مناسب هست و باید براش تهیه کنید یعنی من که نه شوهر دارم نه ...

عزیزم فک میکنید الان دکتر ببره هزارتا آزمایش می‌کنه تا بفهمه چی خوبه واسش نهایتش میگه بزور بده بخوره تا عادت کنه اینجا ایرانه دکترا به مریضاشون اصلا اهمیت نمیدن فقط یه چی میگن از سر باز کنن اینم از من که هم شوهر کردم و هم بچه بزرگ کردم