2726

حسابداری هم از انسانی میشه رفت هم از هنرستان

کدام بهتره به نظرتون و چرا؟

حسابداری بازکارش چطوره و چطوری میشه موفق تر بود؟

ریاضیش سخته؟

از ریاضی 😐😂کلا رشته های نظری خوندش بهتره

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظر من از هنرستان. من خودم هنرستان حسابداری خوندم برادرشوهرم رشته اش انسانی بود دانشگاه رفت حسابداری دوتا ترم اول موضوع کتابهاشون کلا چیزهایی بود که ما تو هنرستان خونده بودیم

هوای زندگیم،تنگه غروبه😔  شیشه را پاک نکن منظره آلوده است.
2728
خب حتما نمیخوام از ریاضی برم که اسمش رو نبردم

😐خا

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

به نظر من حسابداری بستگی به خودت داره که چقدر مهارت داشته باشی و توی کارت بهترین باشی چون ظرفیت رشته ی حسابداری فکر کنم  زیاده من امسال انتخاب رشته جزو اولویت هام بود 

قومی متفکرند اندر ره دین قومی به گمان فتاده در راه یقین میترسم از آن که بانگ آید روزی کای بیخبران راه نه آنست و نه این🌺🌺🌺

من تا درسم تموم شد ازدواج کردم و بچه دار شدم. الان هم که دیگه بچه ام بزرگ شده میتونم برم سرکار دیگه شرایط سنی استخدام ها به من نمیخوره و تبدیل به یکی از حسرت های زندگیم شد 

ببخشید شما میدونید با رتبه ی چند میشه این رشته را قبول شد در دانشگاه علامه و الزهرا شبانه و با رشته ...

نه گلم. من چندسالی میشه که دیگه حتی چیزهایی که خونده بودم راهم یادم نمیاد. ولی درکل برای قبول شدنش مثل رشته های دیگه سخت نیست

رشته خوبیه مخصوصا برا خانوما ریاضیش هم سخت نیست مباحث مدیریت مالیش فرمولاش یه مقدار پیچیدس و همین طور مباحث صنعتیش ولی در کل رشته شیرینیه و شیرینیش وقتی بیشتر میشه که وارد بازار کار بشی و با نرم افزار کار کنی چون تو دانشگاه دو واحد اونم خیلی خلاصه براتون نرم افزار میزارن که اصلا کافی نیست