1874
1823

من اصلا نمیدونستم بختک چیه تا تاپیکارو خوندم متوجه شدم این حالتم برا من پیش اومده... من صبح خواب بودم همسرمم خونخ نبودن سرکار تنها بودم، بعد توخواب داشتم می دیدم کسی داره در رو باز میکنه وصدای کلیدش می اومد ک میچرخوند داخل در بعد دیدم همسرم داشت میرفت اتاق خواب هرکاری کردم ک بیدار بشم نمیتونستم میخاستم باهاش حرف بزنم انگاردهنم قفل شده بود ب کمک نیاز داشتم خیلی ولی نمیتونستم بگم کمک خیلی فشار روبدنم بود حس سنگینی میکردم دوس داشتم بیداربشم یعنی بیدارشده بودم ولی نمیتونستم حرکت کنم.. خیلی میترسم این یعنی چی اخه من میترسم بخدا😔😔

غذا سنگین نخوری بختک نمیاد😑😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

خیلی به خودت فشار وارد کردی

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

ببخشید اسی جونم معذرت میخوام

میشه گذارش بزنید لایک کنید وبراتون صلوات میفرستم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5147897/فقط-دوستان-من-بیان?postId=157820569

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی، زیبایی...           1740 عزیزم تو خیلی از چیزا کمکم کردی مرسی که هستی خیلییییییییییییییی دوست دارم خواهری      
1825

برا منم پیش اومده بیدار شدم ولی دست و پام قفل شده. خیلی شرایط وحشتناکیه

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم! اما می دونم به جای دندون ممکنه دل بشکنه!!! واسه همونه که ساکت میمونم....  تماس از دست رفته!؟ههه...من از دستشون ندادم! فقط زل زدم و جواب ندادم...در ضمن تویی که داری امضامو میخونی برای داشتن یه زندگی آروم همیشه این اصل رو رعایت کن..برای خود خودت زندگی کن نه برای مردم. خوش بااااشی

عزیزم اون بختک نیست یه حالتیه که بدن ادم قفل میکنه و نمیتونی کاری کنی برای چند ثانیه. اسم علمیش یادم نیست الان اما یه چیز بیرونی نیست یه فعل و انفعالاتیه مربوط به بدنه. یعنی روح و جن و اینا نیست...الکی نترس

اول اولش اسمم کمانچه بود، هر بار اکانتمو از دست دادم یه "ا" بهش اضافه کردم و هیچکس نمی‌دونه چقدر " ا" ی دیگه به این اسم اضافه میشه تو روزهای فردا‌... راستش چون بلد نیستم با اندیشه‌های تاریک کنار بیام! ولی هنوز معتقدم: " به جای نفرین به تاریکی، میشه شمعی روشن کرد..."🌱💜

اگ دمپختک بخوری بختک میاد👌🥴🥴

۹۹/۹/۱۰ همتونو میبینم😂      عاشق کلمه ی(بیلبیلکم)😬           ‏زندگی آدمای پولدار فقط از دور قشنگه                                     اما واردش که بشی میبینی خیلی قشنگتره🥴

نترس شب میخوابی ایته الکرسی و4قل روبخون ،میتونی نون و نمک بزاری زیر بالشت 

فقط خودت باش بهتر از اینه که تظاهربه اونی کنی که نیستی  نی نی یار نظرت از ما برگردد کم تعلیقم کن حرف حق زدم نه توهین کردم نه بی ادبی راستی چرا حرف حق تلخه   

بختک فلج خواب هستش بدنت بیداره و مغزت خواب یا بر عکس پیش میاد برای منم خیلی پیش اومده ادم میترسه ولی دیر به دیر میشه رو کمرت نخواب بیشتر وقتیه که رو کمر خوابیده باشی

همه زندگیم دخترم❤❤ بغض وقتی میاید شاعر نباشی بهتر است 😔 چشم های خیسم امروز هم آبرو داری کنید 🥺 
1826

امضامو بخون آروم ميشى.

😇🍀به نام قدرت مطلق، نيروى برتر. نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. اى قدرت مطلق و اى نيروى برتر🍀😇                                                        راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀jesus christ

بختکه دیگه 

حس خیلی بدیه قرآن بخون قبل خواب  که دیگه نیاد سراغت اینم بگم الان یه کسایی میان و دلیل علمی میگن و بقیه رو مسخره میکنن ولی بدون حتی دلیل علمی هم داشته باشه بازم تنها درمانش قرآنه

1718