2737
2734
عزیزممن در چه حدی هستی میتونی مثال بزنی واسم چ میکنی من خودم از بپکیم شدییییید بودم شدیداااا هم فکر ...

منم عذاب میکشم مثلا ببین کسی نباید دستش بهم بخوره یا نزدیکم شه ب موهام بخوره لباسامم ک هرروز میشورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه دارویی مصرف میکنی عزیزم

ببین این داروها رو نباید برا دیگران تجویز کرد دکتر واسم توضیح داد گفتهر کسی شرایط روحی خاصی داره وباید دکتر تجویز کنه ،مثلا اگر من داروی روحی بدون تجویز پزشک بخورم خوب که نمیشم هیچی بدترم میشم،یه دوستی داشتم یه نفر بهش ضد افسردگی معرفی کردگرفت خورد فکرخودکشی زد به سرش رفت دکتر دکترانقدباهاش دعوا کرد که چرا از اول نیومدی پیشم ،ببین حتما باید دکتر واستون تجویز کنه 

ببین این داروها رو نباید برا دیگران تجویز کرد دکتر واسم توضیح داد گفتهر کسی شرایط روحی خاصی داره وبا ...

منم امروز فلوکستین انداختم احساس میکنم بدتر شدم

منم امروز فلوکستین انداختم احساس میکنم بدتر شدم

همین دیگه دوستمم بدون تجویز همینو خرد بهترکه نشد خواست خودشو بکشه ،نکن تو رو خدا بدتر میشی ،حتما باید بری دکتر روحیات وشرایط زندگیتو ببینه برات مینوسه

2738
شما ب چی وسواس داشتی

مثلا رو اینکه شوهرم رفت سرکار خداحافظی کردم باش یانه چون خیلی دوسش دارم اینجوری شدم،یا شبا رو بستن درخونه یا اینکه مثلا غسلم سه ساعت طول میکشید یا همین شستن دستا و.....

وااای مگه میشه مو به جایی نخوره؟ مو همش باد میخوره میره اینور اونور ،چه وسواس سختی موهات خوشگله؟ &n ...

اره عزیزم خیلی سخته بخصوص وقتی میرم بیرون نمیتونم موهامو درس کنم 

اره موهام بلنده 

2706