2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
چن سالته چرا اقدام نمیکنی 

۲۴ سالمه گلم

دو سال اول هر دو بچه نمیخواستیم و دوس داشتیم یکم باهم باشیم بدون مزاحم 😉

الان چند ماهی هست ک من دلم میخواد ولی اقا اجازه نمیده و بهونه میاره . حق هم داره چون شرایط سخت شده 😭

فعلا زود نی نی برات عزیزم . هردوتون دوس دارید ؟ 

اره خیییییییلی بچه دوستیمون اطرافیانم فشار میارن ادم هوس میکنه اخلاقامونم با هم جور نیس ولی همدیگه رو دوست داریم  اطرافیان میگن بچه بیارین تا مشکلاتتون حل بشه خودمونم میخایم سرگرم شیم شاید خوب شدیم

نترس عزیزم بسپر دست خدا من5سال جلوگیری کردم همه میگفتن نمیشه و باید بری دکتر خدارو شکر خیلی یهوویی ...

سلام

ما ک ۳ سال جلوگیری داریم ، بخوایم اقدام کنیم سختمونه و به مشکل میخوریم ؟ 

اره خیییییییلی بچه دوستیمون اطرافیانم فشار میارن ادم هوس میکنه اخلاقامونم با هم جور نیس ولی همدیگه ر ...

بچه هیچ وقت هیچ مشکلی رو خوب نمیکنه بلکه خیلییییییییییی سختی ها رو ایجاد میکنه

سلام ما ک ۳ سال جلوگیری داریم ، بخوایم اقدام کنیم سختمونه و به مشکل میخوریم ؟ 

میگن رحم خشک میشه و...ولی خب خدارو شکر واسه من اینطوری نبود البته من اگه تصمیم داشتم به بارداری قطعا قبلش چکاپ میرفتم 

اره خیییییییلی بچه دوستیمون اطرافیانم فشار میارن ادم هوس میکنه اخلاقامونم با هم جور نیس ولی همدیگه ر ...

الهی عزیزم🥰 ولی بنظرم اول اخلاقتون رو باهم درست کنید بعد اقدام کنید و عجله نکنید . اگه بچه آوردین و خدای نکرده باهم خوب نشدین این وسط بچه هم آسیب میبینه خواهر

2706