2726

بخدا قشنگ اين منم

از امپول بشششششددددت ميترسم يعتي سرما بخورم به هيچ عنوان نميزنم يكي دوبار زدم كلي گريه كردم 

اماااااااا

بينيمو عمل كردم لبمو ژل زدم گوشمو سه تا سوراخ كردم 

دكتره بينيم ميگفت تو با اين ترست از سوزن چجوري اومدي عمل كني

🥀🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منو بکش ولی خوشگلم کن

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
پسر اقواممون همیشه نیم ساعت بعد آمپول روی همون تخت دراز میکشه میگه بلند شم قندم میوفته😂😂😂😂

وای لپ لپ من خداشاهده دارم امپول میزنم صلوات میفرستم ایت الکرسی میخونم تمام ائمه متوسل میشم از اون ورم میخندمو تکون میخورم  اشکم میاد باید دستمم بدم شوهرم یعنی پرستاره هنگ میکنه 

فکر کن تو دوره ی بارداری هر روز اینطوری بودم پرستاره میگفت تو ادم نمیشی 😂😂😂😂

2728
وای لپ لپ من خداشاهده دارم امپول میزنم صلوات میفرستم ایت الکرسی میخونم تمام ائمه متوسل میشم از اون و ...

وای خدااااا من موقع دندونپزشکی وسط کار دهنم انداره قار باز بود داشتم آیت الکرسی تو دلم میخوندم دیدم دکتره انگار منگل دیده داره نگام میکنه به خودم اومدم دیدم با اون دهن باز دارم آیاتی که تو دلم میخونم زبونمم تکون میدم خیلی خجالت آور بود😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

وای خدااااا من موقع دندونپزشکی وسط کار دهنم انداره قار باز بود داشتم آیت الکرسی تو دلم میخوندم دیدم ...

ای واااای 😅😅😅😅من سرم نمیترسم امپول و ازمایش خون وحشت دارم 

هر وقت دکتر برام امپول مینویسه میگم میشه سرم بدین تو سرم بزنن دکتره فکر میکنه خلم 🤣🤣🤣🤣

دوستای عزیزم مجردا و متاهلا مامانای مهربون میشه دعام کنید منم مادر بشم یا معلم بشم دلم دل خوشی میخواد با اینا جور میشه لطفا امضام رو بخونید عزیزان دل

سپاس🤲🤲🤲شب جمعس محتاجم به دعاتون

با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........