1822
1823

😂😂

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤

😂😂😂

کلمه اشتباه بنویسید تذکر میدم😊ناراحت نشید 🙂 درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم 🙂♀️ ♂️عاشق انیمه هستم 😍😍 و بسیار آهنگ خارجی گوش میدم ❤️با هیچ کس دعوا ندارم اصلا تو نی نی سایت 🙂صبورم خیلی تو تاپیکا عکس 🙂تاپیک عکس خوراکی و طنز و ترسناک دوست دارم 💙از تاپیکی بدم بیاد گزارش نمیزنم میام بیرون ✌️

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825

😶😶😱😱😨😨😨

کلمه اشتباه بنویسید تذکر میدم😊ناراحت نشید 🙂 درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم 🙂♀️ ♂️عاشق انیمه هستم 😍😍 و بسیار آهنگ خارجی گوش میدم ❤️با هیچ کس دعوا ندارم اصلا تو نی نی سایت 🙂صبورم خیلی تو تاپیکا عکس 🙂تاپیک عکس خوراکی و طنز و ترسناک دوست دارم 💙از تاپیکی بدم بیاد گزارش نمیزنم میام بیرون ✌️

نههههه من خیلی وقته ارزومه سوراخ دوم بکنم گوشمو ولی هنو جرات نکردم 

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
پسر اقواممون همیشه نیم ساعت بعد آمپول روی همون تخت دراز میکشه میگه بلند شم قندم میوفته😂😂😂😂

😂😂😂😂چه لوس 

1826
۳۱ سالشه یه عالمه هم ریش داره😁😁😁😁😁

😶😶خدایا من با این سنم نمیترسم بعد این می‌ترسه با سی سال سن 😆😆😆😆

بخدا قشنگ اين منم

از امپول بشششششددددت ميترسم يعتي سرما بخورم به هيچ عنوان نميزنم يكي دوبار زدم كلي گريه كردم 

اماااااااا

بينيمو عمل كردم لبمو ژل زدم گوشمو سه تا سوراخ كردم 

دكتره بينيم ميگفت تو با اين ترست از سوزن چجوري اومدي عمل كني

💛بالاخره به وزن هدفم رسيدمو طلايي شدممممم💛      
پسر اقواممون همیشه نیم ساعت بعد آمپول روی همون تخت دراز میکشه میگه بلند شم قندم میوفته😂😂😂😂

وای لپ لپ من خداشاهده دارم امپول میزنم صلوات میفرستم ایت الکرسی میخونم تمام ائمه متوسل میشم از اون ورم میخندمو تکون میخورم  اشکم میاد باید دستمم بدم شوهرم یعنی پرستاره هنگ میکنه 

فکر کن تو دوره ی بارداری هر روز اینطوری بودم پرستاره میگفت تو ادم نمیشی 😂😂😂😂

وای لپ لپ من خداشاهده دارم امپول میزنم صلوات میفرستم ایت الکرسی میخونم تمام ائمه متوسل میشم از اون و ...

وای خدااااا من موقع دندونپزشکی وسط کار دهنم انداره قار باز بود داشتم آیت الکرسی تو دلم میخوندم دیدم دکتره انگار منگل دیده داره نگام میکنه به خودم اومدم دیدم با اون دهن باز دارم آیاتی که تو دلم میخونم زبونمم تکون میدم خیلی خجالت آور بود😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

1718