1822
1823

ببخشید اسی جونم

میشه گذارش بزنید لایک کنید وبراتون صلوات میفرستم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5147897/فقط-دوستان-من-بیان?postId=157820569

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی، زیبایی...           1740 عزیزم تو خیلی از چیزا کمکم کردی مرسی که هستی خیلییییییییییییییی دوست دارم خواهری      

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

پسرخودت نگه تاج سری پسریکی دیگه که عمرابگه

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
1825

من لایکت میکنم چون فقط دختر دارم😂👍

‌‌‌‌‌‌‌‌طرز تهيه ي هوو     :١) به احترام شوهر از جا بلند شويد       ٢) از سر كار مياد آب و آبميوه خنك بديد دستش       ٣) براش قرمه سبزي و كشك بادمجون بپزيد      ٤) بچه هاشو ببريد مدرسه و كلاس هاي متفرقه و بر گردونيد      ٥) به خانوادش احترام بگذاريد     ٦) جوراباش و بشوريد     ٧) از رخت و لباس و مسافرتتون بزنيد و براش پس انداز كنيد و يكيشو دوتا كنيد،بعد از چند سال پیش خودش فک میکنه یه گوهیه بعد ميره سرتون هوو مياره!!!

این چرت و پرتا چیه ؟؟خدا به یکی  پسر میده به یکی دختر

عضو اکیپ علمی تخلیلی 😉من همون بهووونه سابقم☺.شب خوابیدم صبح بیدار شدم دیدم بدون هیییییییچ دلیلی لغو کاربری شدم😔😔با سابقه سه سال عضویت😣 پس....                       فک نکن که تازه واردم😏😏من خودم شاخ نی نی سایتم😏😏😂
ولی من شوهر خواهرام با مادرم بهترن تا با مادر خودشون البته جز شوهر من

بچه خلف پسرودخترنداره بچه ناخلفم چه دخترچه پسرفرقی ندارن،

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
1904
وای این شعر رو من تو سریال آرایشگاه زیبا شنیدم پری امیر حمزه میخوند  یادش بخیر 🤗

امروز هوس پیتزا کرده بودم ولی به خاطر کرونا چند ماه که رستوران نرفتم

قبل شما هم پیتزا ترکی لایکم کرد 🤗🤗🤗

اسی بعد چطوردلت میاددخترتو عروس کنی وبدی دست ی جادوگر

1899