2733
2734

شوهرم یه ده روز میشه که رفته آموزشی اولین باره ازهم جداشدیم یعنی تازه عقدکردیم من نمی تونم تحمل کنم خیلی سخته این شرایط چیکارکنم ازیه طرفم مامانم خونمون نیست ازیه طرفم خانوده شوهرم شدن ملکه ای عذابم قراره بعد اموزشی اقام عروسی بگیریم میترسم طلاکم بگیرن خودمو واسه دعواحسابی آماده کردم چون ازمن بدشون میاد مطمئنم خسیس بازی درمیارن احساس تنهای شدیدمیکنم وهمش فکروخیال این مدلی چه کنم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

موهامو زدم بهم‌میاد مگ زشت شدم نگام نمیکنی دلت میاد 

میخوام برم واسه دوسال😭😭😭😭همین ارومت میکنه 

ب اسم کاربریم نخندین چون میخواستم بنوسیم پوران و نمونه اش شد این چیزی ک میخونید برای حاجت دل من وخودتون وظهور امام زمان  صلوات یاحمد بخونید  ممنون

وای منم شوهرم رفته سربازی هشت روز ندیدمش داااغونم کاش ماهم بعد آموزشی عروسی میکردیم حیف که شرایطش نیست 

کجا افتاده زنگم میزنه امروز شوهرم زنگ زد گفت شاید تا اخرش نزارن زنگ بزنم 

زندگی بافتن یک قالیست،نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی،نقشه را اوست که تعیین کرده تو دراین بین فقط میبافی،نقشه را خوب ببین نکند آخر کار قالی زندگی ات را نخرند  
2738
وای منم شوهرم رفته سربازی هشت روز ندیدمش داااغونم کاش ماهم بعد آموزشی عروسی میکردیم حیف که شرایطش نی ...

زنگ میزنه عزیزم اقام چندروز زنگ نزد امروز زنگ زد ولی خداروشکر اموزشی شده ۳۰روز البته سپاه بخاطر کرونا چرا شرایط شخصی یا همین اوضاع کرونایی؟؟

وابیشتر دیونه میشم اصلا ازغم خوشم نمیاد بااین حال خیلی آدم شادیم 😁

خواستم دیوونت کنم😂😂😂😂🥴

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊

به سلامتی عزیزم 

تو هم اگه خواستی مثل من این روزارو بنویس خیلی حس خوبی بهت میده 

ماهم به خاطر کرونا و اینکه شرایط مالی درستی نداریم فعلا تا سال اینده دعا کن برامون

زندگی بافتن یک قالیست،نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی،نقشه را اوست که تعیین کرده تو دراین بین فقط میبافی،نقشه را خوب ببین نکند آخر کار قالی زندگی ات را نخرند  
2706