2410
2553
عنوان

گناهه من چیه چرا باید بخاطر ی عروسی شبا با بغض بخابم😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1101 بازدید | 63 پست

فقط میگم اگه مثل من باشی عروسی بگیری چهارصباح دیگه پشیمون میشی

من میگم کاش کرونا سه سال پیش بود که من عروسی نمیگرفتم. نه حرص و جوش میخوردم نه اینقدر میرفتیم زیر بار قسط و قرض

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 

تورو خدا گریه نکن میدونم شرایط خیلی بدی ولی فقط با ذکر خدا دلتو آروم کن. کاری که شده باز حداقل به خودت بگو اگر عروسی هم نگیرم عیب نداره حسنش اینه که باعث مریض شدن کسی نمیشم تا اخر عمر عذاب وجدان ندارم .پیشاپیش مبارک باشه عروسیتون عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
نميدونم چرا دوست دارم😂😂😂😂😭نميشناسمت نديدمت ولي خيلي خوبي

قربونت بشم کههه😍😍❤😘😘😘😂 خوبی از خودته عزیزدلم

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊
2714

این چیزایی که داری خداروشکر نعمت های بزرگیه همسرت ، خونه ، جهزیه آمادت ، خانواده و... که میتونه شادت کنه امیدوارم هرچه زود تر کرونا ازبین بره و شادی عروسی هم به شادی هات اضافه بشه

ولی خیلیا هم از خداشونه که عروسی نگیرن چون به نظرشون خرج اضافیه و اون پول رو میتونن بزنن به زندگیشون 

زندگی هر کسی چالش های خاص خودش رو داره حالا الان این همه فکر تلخ و اشک و اه معنی نداره . یه مشکل وجود داره به اسم کرونا برای هرکس عواقبی داشته یکی عزیزش رو از دست داده یکی عروسی نمیتونه بگیره یکی شغلش به فنا رفته شما برو‌خدارو‌شکر کن تنت سلامته برو سر زندگیت و انشااله سالگرد عروسی مفصل بگیر 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

ایوای اسی منم مثل ت 😭ی عقد درس حسابیم نداشتم 😭

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2706