2737
2734
عنوان

گناهه من چیه چرا باید بخاطر ی عروسی شبا با بغض بخابم😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1101 بازدید | 63 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مگه وقتی عروسی بگیری خوش بختیت اضافه میشه?

اتفاقا پول های عروسی رو پس انداز کنید 

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪
2731
واي تو همه جااااا هسدييييييي😂😂😂😂😂

😂😂😂

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊
2738

عزیزم کرونا زندگی همه رو مختل کرده.

به نظرم همون آرایشگاه و آتلیه رو برو. ولی از همسرت قول بگیر برای سالگرد ازدواج یه جشن خوب بگیره. 

الان از همه مهمتر تو زندگی اینه که سالم هستین.

خدایی خوش به حالت مشکلت چیه

انقدر عروسی گرفتن رو رویایی ندون اتفاقا تو عروسی خودت هیچی نمیفهمی فکر کن از صبح ۶ صبح فقط،سرپایی

دیگه تو سالن میرسی حالت غش بهت دست میده تا شب هم سرپایی

تو عروسی خود ادم فقط،بقیه خوش میگذرونن نه عروس

منم مث تو دلم گرفته آبجی ولی بیشتر دلم به حال جوونایی میسوزه که تو این گرونی نمیتونن برن سر خونه زندگی شون عروسی چیه آتلیه چیه تالار چیه خدارو شکر کن میری خونه خودت منم دلم عروسی میخاد ولی به نامزدم گفتم نگیریم چون هم سلامتی ما هم بقیه در خطره اما من اینقد عاشق همسرمم که هیچی‌جز خودش برام مهم نیست با عشق زنذگی کن اینا میگذره😊

پروفایل خودمم کپی نشه 😏❌
2706