2737
2734

دارم دیوونه میشم فکر اینک بدون عروسی برم و ب ی اتلیه اکتفا کنم منو دیوونه میکنه ی عمر خاستگارای داغون داشتم تا نامزد کردم کرونا اومد نمیدونم شاید من ادم بدی ام بخدا دارم با اشک مینویسم😢😢😢😢همسن و سالام همه عقدو عروسیاشونو گرفتن رفتن سر خونه زندگیاشون اونموقع ب من ک رسید ی مریضی اومد ک صدسالع نیومده بخدا دلم خیلی شکسته چرا خدا مارو نمیبینه یدختر مگ چی داره تو زندگیش ...خونمو چیدم وقتی میرم توش دلم پرمیکشه برم زندگی کنم ولی بخدا اصلا دلم راضی نیس ب بدون عروسی رفتن یا تو خونه عروسی انداختن نامزدمم خیلی بلاتکلیفه من دلم شادی میخاد ی شادی ای ک توش استرس کرونا نباشه🙁چرا خدا ب دل ما جوونا رحم نمیکنه ناشکری نمیکنم کرمشو شکر ولی بخدا خیلی دلم بخودمو امثال خودم میسوزه گناه داریم ماها کاش یسال زودتر ازدواج کرده بودیم😔ببچارع دختر ک باید پسندیده بشه ...توروخدا یچیز بگید اروم شم بدجور داغونم اشکام بند نمیاد 😭😭😭

چقدر سخت میگیری همین که سالمی خداروشکر کن خب چیکار میشه کرد خاهر من اعصاب خودتو بهم میریزی مریض میکنی خودتو کی میاد دیگه نگهداری کنه ازت

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

درکت میکنم عزیز دلم😭😭😭 من که تو موقعیتت نیستم اما حست رو خوب درک میکنم 

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍

برو آتلیه و بعد هم تو باغ کلیپ پر کن بدون دردسر و با شادی بررو سر خونه زندگیت ایشالا سالگرد ازدواجت جشن بگیر همه رو دعوت‌کن‌ و مجدد لباس عروس بپوش

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بیا تاپیک اخرم ببین من به خاطر اختلاف با خانواده نه جهاز داشتم نه عروسی 

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤

کاش منم بهش میرسیدم... اصلا آتلیه هم نمیرفتم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

چرا با این فکرا خودتو عذاب میدی 

با خوشی برو سر زندگیت 

ان شاالله این لعنتی تموم که شد سالگرد ازدواجتون رو جشن مفصل بگیرید 

این دیگه غصه خوردن نداره 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
2706