1822
1823

دارم دیوونه میشم فکر اینک بدون عروسی برم و ب ی اتلیه اکتفا کنم منو دیوونه میکنه ی عمر خاستگارای داغون داشتم تا نامزد کردم کرونا اومد نمیدونم شاید من ادم بدی ام بخدا دارم با اشک مینویسم😢😢😢😢همسن و سالام همه عقدو عروسیاشونو گرفتن رفتن سر خونه زندگیاشون اونموقع ب من ک رسید ی مریضی اومد ک صدسالع نیومده بخدا دلم خیلی شکسته چرا خدا مارو نمیبینه یدختر مگ چی داره تو زندگیش ...خونمو چیدم وقتی میرم توش دلم پرمیکشه برم زندگی کنم ولی بخدا اصلا دلم راضی نیس ب بدون عروسی رفتن یا تو خونه عروسی انداختن نامزدمم خیلی بلاتکلیفه من دلم شادی میخاد ی شادی ای ک توش استرس کرونا نباشه🙁چرا خدا ب دل ما جوونا رحم نمیکنه ناشکری نمیکنم کرمشو شکر ولی بخدا خیلی دلم بخودمو امثال خودم میسوزه گناه داریم ماها کاش یسال زودتر ازدواج کرده بودیم😔ببچارع دختر ک باید پسندیده بشه ...توروخدا یچیز بگید اروم شم بدجور داغونم اشکام بند نمیاد 😭😭😭

خدا ب دلت ارامش بده دوست من

۹۹/۹/۱۰ همتونو میبینم😂      عاشق کلمه ی(بیلبیلکم)😬           ‏زندگی آدمای پولدار فقط از دور قشنگه                                     اما واردش که بشی میبینی خیلی قشنگتره🥴

چقدر سخت میگیری همین که سالمی خداروشکر کن خب چیکار میشه کرد خاهر من اعصاب خودتو بهم میریزی مریض میکنی خودتو کی میاد دیگه نگهداری کنه ازت

مَن هیچ عمه ای به نامهایِ فاطمه و لیلا ندارم!!!! اونا عمه نیستن عَنِه هستن👍

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825

درکت میکنم عزیز دلم😭😭😭 من که تو موقعیتت نیستم اما حست رو خوب درک میکنم 

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🖤🖤🖤آجرک الله یا صـــاحب الزمان 🖤🖤🖤      که هیچ حالی دائمی نیست  اما با این حال باز خدا هست ممنونم که هستی خداجون💓                    از طرف بندت:💚🧕🏻سادات خانوم.                              💓پاسخگوی سوالات دینی و اعتقادی شما هستم☺️      2️⃣تیکر تولدمه💞💞💞.                                                منتظر 99.9.9 هستم ببینم چی میشه🤔.                        💙گروه آبی💙 وزن اولیه:71   وزن هدف:60   

برو آتلیه و بعد هم تو باغ کلیپ پر کن بدون دردسر و با شادی بررو سر خونه زندگیت ایشالا سالگرد ازدواجت جشن بگیر همه رو دعوت‌کن‌ و مجدد لباس عروس بپوش

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بیا تاپیک اخرم ببین من به خاطر اختلاف با خانواده نه جهاز داشتم نه عروسی 

به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤

چرا با این فکرا خودتو عذاب میدی 

با خوشی برو سر زندگیت 

ان شاالله این لعنتی تموم که شد سالگرد ازدواجتون رو جشن مفصل بگیرید 

این دیگه غصه خوردن نداره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀️ خدایا تو پناهم باش 💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞   💞السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن 💞
1826

بی خیال توروخدا . برو سر خونه زندگیت . تا کی میخوای صبر کنی ؟ معلوم نیست این ویروس لعنتی تا کی باهامون‌ هست 

⁦♥️⁩⁦♥️⁩شادی کوچکی میخواهم ، آنقدر کوچک ، که کسی نخواهد آنرا از من بگیرد♥️⁩⁦♥️⁩

عزیزم مگه وقتی عروسی بگیری خوش بختیت اضافه میشه?

اتفاقا پول های عروسی رو پس انداز کنید 

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤
1899