2733
2734
عنوان

🍃خانوما اقایون نماز شب🍃

261 بازدید | 41 پست

سایت خرابه نشد عکس بذارم

اسون ترین روش خوندن نماز شفع و نماز وتر یا تنها نماز وتر

تعداد ذکرا رو هم میتونید کمتر بگید جز ۴۰ مومن

نماز شب یک ارامبخش طبیعیه 

نماز شب حس سبکی بهت میده

نماز شب ما رو از گناه دور میکنه

نماز شب ما رو خوش اخلاق میکنه

نماز شب.....

دیدن این تاپیک اتفاقی نیست این دعوت نامه خداست برای همه نگو که منکه نماز واجبمو نمیخونم چرا نماز شب بخونم؟ شاید قراره هز امشب استارت نماز خوندنو بزنی شک نکن

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاءالله 🤲

ان شاءالله عزیز میخونی دیگه نه عزیز؟

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2728
التماس دعا ،  برای حاجت روایی خودم فاطمه ، @گلزعفرونی     و  @آناعشق   & ...

حتمااا شما هم پاشو بخون

التماس دعا لطفا توی قنوتتون محمد و مهلا رو دعا کنید خیلی محتاج دعام براتون توحید میخونم

حتماا عزیز شما هم بخون

2738
چطور مگه 😊ان شاءالله

همینطوری عزیز 

میشه بگید دقیقا چطوریه نماز شب ؟

بله عزیز کلا ۱۱ رکعته که چون نماز مستحب حساب میشه میتونیم کاملم نخونیم اسون ترین روشش خندن نماز سفع و نماز وتر شفع ۲ رکعته یک حمد و یک ناس و فلق و بعد رکوع و سجده مثل نماز صبحه  نماز وتر ۱ رکعته یک حمد دو توحید یک مرتبه ناس و یک مرتبه فلق بعد میریم تو قنوت ۴۰ مومنو دعا میکنی مثلا میگی خدایا بیامرز پدرم را بیامدرز مادرم را تا ۴۰ نفر بعدش استعفار میگی هر تعدادی که خواستی بعدش یه دعای هذا مقام عائذ بک من النار ۷ مرتبه  بعد العفو میگی به هر تعدادی خواستی بعد که قنوت تموم شد رکوع و سجده بعدشم نماز تموم میشه تسبیحات حضرت فاطمه رو میگی

قربونت عزیزم 🥰 شما خوندید منم دعا کن لطفاً

خدا نکنه حتمااا

2706