1874
1823
عنوان

آقایون نادان نی نی سایت😒

928 بازدید | 104 پست

تو یه تاپیکی اسی گفت مجردا بیاین گپ بزنیم منم این کامنت احمقانه رو گذاشتم پشت بندش چندین کاربر مرد بهم درخواست دوستی دادن😐

خدا پدرتونو بیامرزه من کی گفتم دلم رابطه میخاد؟! 

من گفتم دلم میخاد عروس شم همچین آرامشی رو هم تجربه کنم که البته اونم با شوخی گفتم

واقعا چقدر آقایون اینجا کج فهم هستن😒🦋

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️

خب متن توام یخورده غلط اندازه 🤣

ما گناه را نمیبینیم...مگر اینکه «زنی» مرتکب آن شود🥀 مسلطبه سه زبان کردی،لری،لکی💜                                             درزمینه زنان تا حدود زیادی میتونم راهنماییتون کنم،درزمینه آرایشی هم خیییییلی میتونم کمکتون کنم،،سوال مذهبی هم داشتین جواب میدم،آشپزیمم خوبه میتونم کمکتون کنم ❤️❤️❤️.                                                       کرمانشاهیم💚                                           ودرآخر اینکه برام مهم نیست دیگران چه فکری درموردم میکنن، دیگران اگه فک کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن😮😮😮😉😉😉💜💚💛💙♥️🤎🤍

والا کامنتت جوریه ک منم الان بهت درخواست میدم🥴🥴🥴🥴

۹۹/۹/۱۰ همتونو میبینم😂      عاشق کلمه ی(بیلبیلکم)😬           ‏زندگی آدمای پولدار فقط از دور قشنگه                                     اما واردش که بشی میبینی خیلی قشنگتره🥴

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825
والا کامنتت جوریه ک منم الان بهت درخواست میدم🥴🥴🥴🥴

خخخخ😂😂😂

⛔زَخمِ دِلِت رو بِ هَر کَسی نَگو،این روز ها هَمه بانَمَک شُدَند🤫🤐دوست عزیز توهین کنی بد میشه برات از ما گفتن بود💥👊💥از تاپیکم خوشت نمیاد؟؟؟🤨🤨🤨کسی واست کارت دعوت نفرستاده.....😊😊با کامنتام مخالفی؟؟؟😒😒😒ریپ نکن عزززیززززم.....🙌در هر صورت حق توهین نداری اوکی؟🤟⛔⛔عاااااشق شکلاااات🍫،چیپس و ماست موسیر🍟،قارچ سوخاری🍄،چلو برگ🥩،نوتلا🍩،پاستییییل🍭و......هر چی از سنگ نرم تر باشه🥯🍔🍕🌭🍰🎂🍹🍻🍬🥧🍧🥮🥗🥙🍝�🥃🥐🍒🥞🍉شکموام خودتی🥵🥵🥵😋

بدتم ک نمیاد شیطون😏

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
خب متن توام یخورده غلط اندازه 🤣

بابا به خدا تو دلم هیچی نیست بچه خوبیم😂

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️
1826

گفتی رابطه ی جنسی لذت بخشه ها😕🤔😐

اگه میبینی جواب بی ادبیاتو نمیدم فکر نکن بلد نیستماااا اما در شان و شخصیت خودم نمیبینم.‌........            نخییییر ازین خبرا نیست☝️☝️☝️😂😂😂😂          متن جالبی بود دیدم باکلاسه نوشتم😎😎 اما متاسفانه به درد من نمیخوره 🙄🙄من بی ادبی ازت ببینم میشورمت پهنت میکنم رو بند😏😏        🤔🤔شایدم خوردمت نمیدونم بعد در موردش فکر میکنم🤣🤣🤣🤣🤣

عزیزم شما به عنوان یه خانوم حرف پسندیده ای نزدی، اینجور تاپیکها جاش تو این سایت نیست که کاربر آقا هم داره....

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
1899