2410
2553

خونم جداست اما تویه کوچه ایم.قبلنا خیلی اذیتم کردن ک باعث شد باهاشون سرسنگین باشم اخلاقای خاصی دارن ک دوس ندارم باهاشون صمیمی باشم.ی موردش اینکه هرچقد خوبی کنی باهات بد میشن و اگر بد باشی احترامت میکنن.حالا ی مدتیه مادرشوهرم یکروز درمیان یا وروز یکبار ب بهانه های مختلف میاد زنگمونو میزنه یبار غذا میاره یبار میاد وسیله میگیره منم دوس ندارم صمیمیت کنم باهاش و اینکه بدونه کی خونه هستم کی خونه نیستم.اینم بگم تو نمیاد همون دم در کارشو میگه  و برمیگرده.میترسم درو باز نکنم ب شوهرم بگه و برام بد بشه.بنظرتون چکار کنم.اینم بگم خیلی احترامم میکنه در ظاهربر عکس قبل.امکان نقل مکانم نداریم چون خونمونو با سختی و مشقت زیاد ساختیم

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

خوبه که...

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مادر جگرگوشه ایه ک الان همسر شماس 

یکم با احترام تر باشید بنده خدا تا دم در میاد فقط میخوای همینم نیاد؟

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙
2714

فکر کردم میگی زنگ درو میزنه و فرار میکنه 😂اخه مادر شوهر خواهرم دقیقا همینکارو میکرد 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
فک کردم میخای بگی زنگ درمونو میزنه و فرار میکنه😅😅😅

منم 👍🏻👍🏻👍🏻

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤
2706