2726

تو اون تاپیکه گفته بودن حتی با وجود ک ا ن د و م هم باردار شدن اخه چطور ممکنه وقتی بعد رابطه چک میشه ... کسی تحربه داشته؟ 

اگر آسان بود همه می توانستند انجامش دهند❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهترین و موثرترین روش برای جلوگیری از بارداری انجام ندادن رابطه است همین😕😕😕

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
2728
خب. بعد رابطه اگه چک میشه و سوراخ نباشه باز امکانش هست؟ 

هیچ چی صددرصد نیست حتی قرص حتی دستگاه و...

ولی کاندوم اگه بررسی کردی سوراخ نبود امکان بارداری نیستش. 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
قرص میخوارم بشدت میل حنسی رو میاره پایین،یخ میشی قصد دارم دوماه دیگه ای یو دی بزارم فقط از دردش م ...

در موردش چیزی خوندی؟ منم میترسم آخه میگن ممکنه جا به جا بشه یا با وجودش حامله شی و اون موقع درآوردنش سخت شه

Kapoo
هیچ چی صددرصد نیست حتی قرص حتی دستگاه و... ولی کاندوم اگه بررسی کردی سوراخ نبود امکان بارداری نیستش ...

اخه یه سریا میگن در حد میکروسکوپی شاید سوراخ باشه. من اصلا نمیدونم اندازه ی اسپرم چقدر است ایا رد میشه

اگر آسان بود همه می توانستند انجامش دهند❤
در موردش چیزی خوندی؟ منم میترسم آخه میگن ممکنه جا به جا بشه یا با وجودش حامله شی و اون موقع درآوردنش ...

من یه چیزی میخوام که نقص عصوم کنه که دیگه عمرا بچه دار نشم

۲ تا دارم مو تو کله م نمونده

اخه یه سریا میگن در حد میکروسکوپی شاید سوراخ باشه. من اصلا نمیدونم اندازه ی اسپرم چقدر است ایا رد می ...

اندازه اش خیلی ریزه . 

البته با کاندوم مطمعنتره. نگران نباش ..

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

خاله خودم با ایودی بچه سومش به دنیا اومد چون امکان حرکت داره و اصلا اصلا هیچ روشی ۱۰۰درصد نیس مگر اینکه کلا رابطه نداشته باشی تا۱۰۰درصد بچه دار نشی

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت
2706