2733
2734
عنوان

بیشعوری پرستار بچه هام😬

1596 بازدید | 97 پست

دو قلوی یک ماهه دارم.پرستار گرفتیم

خانمه از آشناهای دوره..نزدیک پنجاه سالشه..دو بار ازدواج ناموفق داشته.خودش تنها زندگی میکنه

چون خونشون دوره 24ساعته پیش خودمونه.جز پنجشنبه جمعه ها میره خونش

هر دفعه میخواد برای بچه ها شعر یا لالایی بخونه فقط این دو بیت رو بلده: لا لا لا لا گل زیره

بابات رفته زن بگیره!!

همین رو تا یک ساعت تکرار میکنه

شما جای من بودید ناراحت میشدین؟چی بگم بهش که دیگه این شعر رو نخونه..رو مخمه همش

😂😂😂😂😂

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

بزن در دهنش همین😂😂😂😂عقده داره فقط😂😂😂😂

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

😂😂😂😂نمیدونم چرا خندم‌گرفت فکر کنم‌میخواد حرصتو دربیاره خب بهش بگو دیگه نخونه کاری نداره که

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....
2706