2733
2739
عنوان

یه پسر بعد از کات کردن رابطه چند ساله همه چیو فراموش میکنه ب راحتی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5488 بازدید | 215 پست
اخه دوسش داشتم  کاری با دلم کرده روزی صدبار میگم خدا غلط کردم دیگه عاشق نمیشم  دیگه کسیو ...

الان اینو میگی دوست قشنگم.چون ناراحتی.....یکم بگذره خود بخود هوات عوض میشه مامثل مردانیستیم وقتی یکی بی دلیل بزاره بره بعدا خدارم شکرمیکنیم ک تومنحلاب نرفتیم.اما مردا عاشق واقعی باشن میشکنن بعد ی مدت داغون میشن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما ازدواج کردی؟

ن

سالها قبل فک میکردم "تنهایی" عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد         
2731
ب همه بگو شمانخواستیش......و حرفشم زدن بخند اصلا بروی خودت نیار .نذار بشی مضحکه دست اشنادوست محکم و ...

زندگی ک بی معنی شده برام و همش داره با فکر اون میگذره چیکارکنم؟

درحالی ک اون با زنش عشق و حال میکنه

دوست من منو فراموش نکرد بعد ۲ سال دوباره همو دیدیم

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
2738
اخه دوسش داشتم  کاری با دلم کرده روزی صدبار میگم خدا غلط کردم دیگه عاشق نمیشم  دیگه کسیو ...

دل میبندی اتفاقا . ایندفه عاقلانه دل میبندی و میبینی چقققدددر فرق بین عشق عاقلانه و عشق آتیشی

مطمینا خوشحال میشی که این رابطه هم به ازدواج ختم نشده 

طرف آدم بی ثباتی بوده .

زندگی ک بی معنی شده برام و همش داره با فکر اون میگذره چیکارکنم؟ درحالی ک اون با زنش عشق و حال میکنه

شاید الان عشقو حال کنه ولی بعد ی مدت حتی اگه بازیچشم بوده باشی حالش گرفته میشه دنیا دارمکافاته ازهر دست بدی ازهمون میگیری بدجور

الان اینو میگی دوست قشنگم.چون ناراحتی.....یکم بگذره خود بخود هوات عوض میشه مامثل مردانیستیم وقتی یکی ...

کاش فقط خدا حکمتشو نشونم بده بفهمم چرا این اتفاق افتاد

کاش زندگی روی خوششو ب منم نشون بده مثل الان ک اونا خوشحالن و من داغونم😔

میدونی مردا بیشتر مجردی رو دوست دارن یا متاهلی؟ منظورم اینه بعد ازدواجشون چجورین؟چ حسی دارن

والا من ک تجربه ی متاهلی رو نداشتم

ولی مجردی مملو از صفاس

دوستای متاهلم پشیمونن بیشترشون

سالها قبل فک میکردم "تنهایی" عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد         
2706